Аудит та легалізація програмного забезпечення
Рішення для учбових закладів

dorabotki.com - зробіть свій сайт кращим!

dorabotki.com - зробіть свій сайт кращим!

Хочемо поділитись гарною новиною. Ми запустили в роботу новий онлайн сервіс для замовлення доопрацювань сайтів на 1С-Бітрікс - dorabotki.com.


Ми вже кілька років працюємо з програмними продуктами «1С-Бітрікс». За час роботи переконалися, що ця платформа дозволяє розробляти веб-проекти різних масштабів і цілей. Нам подобається реалізовувати побажання наших клієнтів, створюючи сайти інтернет-магазинів, корпоративних порталів, інформаційних ресурсів та багато іншого.

А останнім часом все частіше стали звертатися клієнти, у яких вже є готові веб-сайти. Але їх робота не зовсім задовольняє власників або виникла потреба внести деякі корективи в зв'язку із зміною вимог ринку.

Прохання про доробки сайтів різнопланові: від розміщення слайдера до впровадження додаткових сервісів.

Кількість подібних звернень постійно збільшується. Так народилася ідея створити окремий ресурс для обробки подібних запитів.

Розробку концепції та створення сервісу виконали спільно відділ інтернет-технологій нашої компанії та дизайн-студія «ToniKa».

Назва та логотип сайту говорять самі за себе)

db46aac0f54ae73f0f05770f93c4424a.png

В чому привабливість сервісу?

Dorabotki.com дають можливість власникам готових сайтів легко і просто замовити онлайн будь-яку правку, узгоджувати всі нюанси, а також відстежувати процес виконання робіт від старту до отримання якісного результату.

ffaa04c8152fef0ebd7254aa4f3038c4.jpg

«Використовуючи досвід, накопичений за роки роботи в області UX / UI дизайну, ми спроектували зручний і корисний сервіс для наших користувачів. Приділили ретельну увагу кожній сторінці сервісу, продумавши всі нюанси роботи з боку замовників, менеджерів і розробників.

В Інтернеті величезна кількість сайтів, які нам хочеться зробити краще, як з точки зору естетики, так і з точки зору зручності використання. Сподіваюся, що dorabotki.com дозволить оптимізувати спільну роботу дизайнерів і веб-програмістів над замовленнями, і ми зможемо надати послугу з удосконалення сайтів ще більшій кількості клієнтів », - зазначає Антоніна Посохіна, власниця дизайн-студії "ToniKa".

Отже, якщо вам потрібна допомога в удосконаленні вашого веб-сайту шляхом додавання нового функціоналу, зміни дизайну, підключення різних зовнішніх систем, інтеграції зі сторонніми програмними продуктами і багато іншого, ласкаво просимо на dorabotki.com!

Ми готові до роботи.
Чекаємо ваших замовлень в обмін на ефективний результат!