Витратні матеріали

Звіт про семінар «Ефективні інтернет-рішення». 6 грудня 2012 року.

Звіт про семінар «Ефективні інтернет-рішення». 6 грудня 2012 року.

Здрастуйте!
Хочу розказати вам про семінар «Ефективні інтернет-рішення», який був проведений співробітниками нашого відділу Інтернет технологій 06 грудня 2012 року.

На початку , дякуємо усім, хто, незважаючи на перестороги синоптиків, відвідав наш захід. Нам приємно, що на першому семінарі нашого відділу було стільки слухачів, - значить тематика цікава.

У першій доповіді «Сучасні тренди веб-дизайну» дизайнер Антоніна Посохіна розповіла про велике значення дизайну при створенні інтернет-сайту, як одного із важливих факторів у формувані довіри до ресурсу. «Від першого враження залежить те, чи залишиться Ваш клієнт на сайті. І завдання дизайнера зробити сайт таким, щоб відвідувачі сайту довірились компанії і продовжили подальше знайомство з нею», - пояснює дизайнер.

d299b1b7923ac913cb32912cae812adf.JPG

     Далі Антоніна перейшла до реальних прикладів дизайн-рішень сучасних інтернет-сайтів, які вона віднесла до списку найвдаліших. Сюди ввійшли: технологія адаптивного дизайну, фіксована навігація, фотофони, функція pop-up підказок, паралакс скролінг та інші. На реальних прикладах Антоніна показала переваги кожного з рішень.
Наостанок, дизайнер наголосила на безперервному розвитку в сфері веб-дизайну. Тому для компаній, які хочуть йти в ногу з часом, є маса можливостей виділитися з натовпу: зіграти на випередження, впровадити нові техніки та дизайн-рішення, що підвищують ефективність сайту.

Крім дизайну, головним для створення ефективного інтернет-сайту є платформа, на якій він буде розроблятися і працювати. Наш вибір – «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Саме про цей програмний продукт була наступна тема, яку презентував наш веб-програміст Максим Мисак.

1f5b5d6f82ee7e015ac85869c1d50e6e.JPG

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - це платформа, яка ідеально підходить для створення, підтримки та успішного розвитку будь-якого проекту: корпоративний сайт, інтернет-магазин, інформаційний портал, сайт спільноти, соціальна мережа та інше.
Однією із особливостей даної CMS, на яку звернув увагу слухачів Максим, є концепція інтерфейсу «Ермітаж», завдяки якій можна легко і просто керувати вмістом будь-якого веб-сайту. «Ермітаж» полегшує освоєння системи управління сайтом, знижує долю помилкових дій контент-менеджерів та витрат на їх навчання, зменшує час на внесення будь-яких змін на сайті.
Ще одним важливим моментом, про який розповів Максим, є включення в поставку продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» типового комплексного рішення інтернет-магазину. Ви можете швидко та легко розпочати продаж власних товарів чи послуг через інтернет. Також є можливість підключення мобільної версії інтернет-магазину.
Якщо ваша компанія використовує «1С:Підприємство 8», ви можете налаштувати автоматичне вивантаження на сайт даних каталогу: товарів, фотографій, цін.  «1С:Підприємство 8.2» та «1С-Бітрікс: Управління сайтом» повністю інтегровані на рівні обміну даними, при чому сеанс завжди ініціюється з «1С», і ніколи з сайту, що важливо з міркувань безпеки.
Загалом в своїй доповіді Максим розповів про більшість основних переваг системи «1С-Бітрікс: Управління сайтом», чим обґрунтував вибір нашим відділом даного продукту, як бази для створення інтернет-сайтів.
Наші спеціалісти здали ряд тестів, і компанія «ТЕАМ» отримала статус сертифікованого партнера «1С-Бітрікс». Тому ми готові запропонувати повний спектр послуг по запуску і підтримці веб-проектів, а також хостингу і просуванню сайтів в мережі Інтернет.

Щодо просування сайту, зокрема про маркетинг у соціальних мережах, як один із ефективних способів підтримки бізнесу, йшла мова в доповіді Дар'ї Горобець, SMM спеціаліста відділу ІТ.

16015e5304ad54e2256af7d536bc6a4f.JPG

Розпочала свій виступ Дар'я цитатою Біла Гейтса, яка, на її думку, в повній мірі характеризує ситуацію, що склалася.

«Якщо вас немає в інтернеті – вас немає в бізнесі».
Сьогодні представництво бізнесу в інтернеті вже не є забаганкою, чи трендом – це стало правилом гарного тону, адже таким чином компанія чи бренд намагаються відповідати очікуванням своїх клієнтів – як існуючих, так і потенційних.
Однак, наголосила доповідачка, створення сайту компанії не дозволяє просто поставити «галочку» біля «представництва в он-лайні». Від того, наскільки сайт буде пізнаваним для пошуковиків та користувачів, залежить ефективність його роботи. Тому сайт вимагає постійних дій в плані просування.
SMM або маркетинг у соціальних мережах відноситься до «позасайтових» методів просування сайту. Ідея методу – приваблення цільової аудиторії із соціальних мереж на ваш сайт.
Аудиторія соціальних мереж вже сегментована, залишається лише виділити той її сегмент, який складає цільову аудиторію конкретно вашого бренду: таким чином інформацію про товар чи вигідну пропозицію отримає людина, яка в цьому дійсно зацікавлена.
Дар'я також виділила та охарактеризувала 4 основних напрямки маркетингових комунікацій у соціальних медіа: моніторинг, просування бренду, контроль репутації, клієнтська підтримка.
Підсумовуючи, Дар'я зауважила, що рано чи пізно представництво будь-якої компанії у соціальних мережах стане нагальною потребою. Тому нині перед власниками бізнесу не стоїть питання «Займатися соціальними мережами, чи ні». Питання радше в тому, як цим займатися ефективно.

Остання тема семінару була присвячена корпоративному порталу, зокрема Бітрікс24. Про особливості даного сервісу та про переваги його використання в компанії розповідала я, Тетяна Мельничук, менеджер по роботі з клієнтами відділу ІТ.

21f31f7f5b65f7a7dc08ceba8d488466.JPG

Унікальність Бітрікс24 полягає у тому, що даний сервіс поєднує переваги більшості класичних робочих інструментів (задачі, календарі, файли, телефонний довідник, планування часу, робочі звіти, планерки, СRM тощо) із комунікаціями соціального формату (профілі, групи, жива стрічка, «Мені подобається», повідомлення, фотогалереї та ін.).
Початок роботи з сервісом не потребує встановлення спеціального програмного забезпечення, навчання співробітників, особливого впровадження, достатньо будь-якого браузера та доступу до інтернет. До того ж, існує спеціальний безкоштовний тариф.
Працюйте та спілкуйтесь із задоволенням! Бітрікс24 підвищує ефективність роботи усієї компанії та дозволяє кожному із співробітників стати успішнішим.


Наприкінці семінару було проведено розіграш призів серед учасників, а далі ми перейшли до вільного спілкування, під час якого відповідали на питання аудиторії.

41e6cae934f71ea1f9d677bef08aa235.JPG
Підводячи підсумок, відмічу, що нашим гостям сподобались теми доповідей та їх подача. Нас запитували: «А коли буде наступний семінар?». Ми плануємо підготувати його у першому півріччі нового року. Сподіваємось, що надана інформація та наші практичні рекомендації, допоможуть нашим клієнтам в успішному розвитку бізнесу.


0c86f717eebda3d4483f4f8d4b29a713.JPG