Витратні матеріали

На рік вперед - п'ять головних трендів IP-відеоспостереження.

На рік вперед - п'ять головних трендів IP-відеоспостереження.

Світові технології швидко змінюються, впливаючи на індустрію охоронного відеоспостереження, а також на те, як підприємства і споживачі їх використовують. В наступному році ми станемо свідками появи нових тенденцій, завдяки інноваційним технологіям і стандартам індустрії, а також завдяки ринку і його потребам в інтеграції технологій з потребами клієнтів в охороні та безпеці.
637ec11527c2645ee96056d40af97868.jpg

На щастя, індустрія поступово переходить на IP-технології, де ми зможемо побачити набагато більшу кількість інновацій, що впроваджуються з більшою швидкістю. Тому, пропонуємо список деяких прогнозів.

1. Збільшений об'єм запису на пристрій зберігання.
Ми стали свідками того, як запис на пристрій зберігання поступово ставав стандартом і поширеною характеристикою, а зараз його повністю інтегровано з більшістю систем управління відеоспостереженням. У той час, як вартість карти пам'яті постійно зменшується, і карта пам'яті на 32 ГБ є стандартом, дуже скоро карта на 64 ГБ витіснить карту на 32 ГБ і стане новим стандартним мінімумом, при цьому також будуть постачатися карти на 128 ГБ. Збільшення обсягу запису пристроїв зберігання та зменшення вартості даних буде сприяти розвитку «Інтернету речей », що об'єднує нас і береже наші дані не тільки в комп'ютері, але і в реальному світі.
Запис на пристрій зберігання робить можливим децентралізоване зберігання даних, усуваючи необхідність у локальному сервері, DVR, NVR або ПК для записаного відео. Додатково, при відмові системи запису і на випадок збою системи тимчасові дані можуть зберігатися в мережевій камері, що збільшує надійність системи. Мережеві камери із записом на пристрій зберігання також можуть бути оптимізовані для додатків з низькою пропускною здатністю.
2. Збільшена обчислювальна потужність для кращої продуктивності.
Апаратне прискорення не тільки збільшує продуктивність, але і зменшує гнучкість, що обмежує використання системи тільки для однієї конкретної мети. Щоб вивести вперед і очолити еволюцію мережевих камер, необхідна розробка нових мікросхем, тому компанія Axis розробила власні мікросхеми ARTPEC. Збільшена продуктивність відео в мережевих камерах підготувала основу для істотно більш високої світлочутливості, поліпшеного стиснення H.264 і наступного покоління вбудованого логічного аналізу.
Завдяки швидкому поширенню універсальних пристроїв, таких як смартфони, планшети і т.і., збільшена обчислювальна потужність продовжить розширювати наш зв'язок з «Інтернетом речей».
3. Якість зображення що перевершує можливості людського ока.
Датчики зображення розвиваються з такою швидкістю, що, фактично, у сфері датчиків зображення стандартної чіткості (SD) не залишилося місця новим дослідженням та розробкам. Головний фактор розвитку IP-технологій на даний момент обумовлений фактом переходу ринку на роздільну здатність та якість високої чіткості.
В наступному році ми побачимо, як аналогові камери втратять свою популярність, а кінцеві користувачі будуть робити свій вибір на користь формату HDTV 720p і 1080p або навіть більш високої роздільної здатності. Для надвисокої роздільної здатності з'являться окремі сегменти ринку, але для більшості стандартизовані HDTV-камери стануть компромісним рішенням.
Людське око, як і раніше перевершує більшість відеокамер в багатьох аспектах, але переломний момент, коли мережева камера перевершить можливості людського ока, стрімко наближається.
4. Додатки і логічний аналіз. Майбутнє інтелектуального зв'язку.
Яким же буде майбутнє інтелектуальної комунікації? Мережеві камери є інтелектуальним способом передачі даних в обох напрямках, а не просто генераторами відеосигналу. Завдяки випереджальному відеоспостереженню вони можуть запускати події, засновані на інтелектуальному аналізі відео, а також дозволяють операторам давати інструкції для налаштування оптимальної функціональності камери.
Стандартний логічний аналіз дозволяє використовувати камери відеоспостереження для підрахунку людей, виявлення перетину лінії, розпізнавання номерних знаків та ідентифікації особи. Припускаю, що найбільш успішно логічний аналіз буде застосовуватися у торгівлі.
7917e25c45dd19abcfd1427634921a29.jpg
5. Відео-хостинг стимулює використання IP-камер.
Наостанок, я бачу, що «відео як послуга» стає тенденцією. Це те, що я вже давно пропагую, але сьогодні ми починаємо бачити, як багато складових встають на свої місця. Відео-хостинг обмежує Ваші вкладення лише придбанням мережевих камер і організацією підключення до Інтернету, усуваючи необхідність локального обслуговування системи запису і відеоспостереження. Постачальник послуги забезпечує обслуговування системи, а також зберігання записаних даних. Це рішення ідеально підходить для таких об’єктів  як магазини, автозаправні станції, магазини і невеликі офіси.
Зрештою, ми схильні довіряти мережі наші електронні листи, документи і навіть фінанси. Чому ж ми не можемо довірити мережі наше відео? Разом з вбудованою пам'яттю камер це допоможе розпочати революцію в світі відеоспостереження невеликих об'єктів, де як і раніше переважає аналогове відеоспостереження. Поряд з послугами «Плати за фактом» це стане головним чинником на шляху досягнення практично 100% впровадження IP-камер у світі, що може відбутися вже в 2020 році, враховуючи швидкість нових інсталяцій на сьогоднішній день.
Відео-хостинг подарує нам багато нових відео-додатків, про які ми ще навіть не замислювалися. Верифікація аварійних сигналів за допомогою відео, спостереження за будівельними об'єктами і навіть системи міського відеоспостереження - всі виграють від хостингових рішень.

Завдяки тому, що ринок остаточно став на шлях IP-відеоспостереження, інновації будуть розвиватися з більшою швидкістю, просуваючи ще більші зміни за допомогою запису на пристрої зберігання, поліпшення обробки і вимог до більш високої продуктивності, а також якості зображення, що перевищує можливості людського ока.
Автор: Йохан Паулссон, головний технічний директор, Axis Communications