Витратні матеріали

Робота по фен-шуй

Робота по фен-шуй

Ось, натрапила на цікаве фото)
6295363711eae6111b4937367cde8969.gif
Джерело - teaforjoy.blogspot.com/2009/08/wednesday-workspace-chalkboard-calendar.html

Оригінальне робоче місце)
Все необхідне під рукою та перед очима. Особливо звеселив мене календар. Можливо для автора актуально пам’ятати про всі майбутні події.

Так, вміння планувати свій час для багатьох дорого коштує. Ми використовуємо немало інструментів для своєчасного виконання різних задач. Також намагаємося облаштувати позручніше робоче місце, щоб все було під рукою, легкодоступно та комфортно. Благо зараз для цього ніяких перешкод.

Я не виняток. Періодично влаштовую генеральну перестановку, починаючи з кухні та закінчуючи слониками-статуетками на рабочому столі. Люблю в роботі функціональні, зручні предмети.

Колеги по цеху також облаштовують свої робочі місця під себе, щоб і попрацювати, і відволіктись на пару хвилин.

А для работи над проектами наша команда вже декілька років як відкрила для себе простий та функціональний сервіс – «Бітрікс24». Тут зібрано практично все, що потрібно для організації роботи в команді.

Теперь в одному місці ведуться всі проекти, записані та розподілені між відповідальними задачі, вказані строки їх виконання. Також зібрані всі файли та необхідні документи, обговорення та затвердження яких легко і просто проходить безпосередньо в «Живій стрічці» порталу.  

Сервіс містить базу знань, функціонал управління задачами, календарі, інструменти для работи з документами, CRM, рабочі звіти та богото іншого. А для зручної та продуктивної комунікації тут достатньо звичних та зрозумілих інструментів із соціальних мереж: жива стрічка, коментарі, «лайки», групи і т.п. Спільна работа з «Бітрікс24» стала більш ефективною та емоційною.

«Бітрікс24» поєднує багато необхідних, простих та зручних речей для організації свого робочого часу та якісного виконання поставлених задач.

Я б порівняла даний сервіс з облаштуванням по фен-шуй. Адже всі можливості «Бітрікс24» напрямлені на поліпшення організації роботи.

Оскільки «Бітрікс24» – це хмарний сервіс, то для работи з ним не потрібно додатково встановлювати будь-якого програмного забезпечення. Головне, щоб був доступ до інтернет, і, використовуючи любий браузер, ви легко та просто розпочинаєте работу.

Для старту можете використати безкоштовний тариф «Проект» на 12 користувачів для работи відділу чи невеликої компанії. В платних тарифах кількість співробітників не обмежена.

Сервіс «Бітрікс24» орієнтований на компанії малого и середнього бізнесу.

Отож, створіть і ви свій «Бітрікс24» за декілька хвилин, запросіть колег та починайте продуктивну роботу в «хмарі».

Успіхів!