Рішення для учбових закладів

Запрошуємо Вас до діалогу.

Запрошуємо Вас до діалогу.

Здрастуйте!

Ми ростемо та розвиваємося разом з Вами, нашими клієнтами вже 19 років і ми вдячні Вам за довіру. За те, що прислухаєтесь до наших порад щодо інформаційних технологій: як краще організувати локальну мережу та систему відеоспостереження, який сервер та робочі станції вибрати для офісу, яку конфігурацію 1С взяти за основу системи обліку, як підвищити продажі, створивши Інтернет-сайт та багато іншого.

Ми не стоїмо на місці, кожен день працюємо над вдосконаленням нашої компанії.
Нещодавно ми створили новий сайт з новим дизайном та розділами для Вашої зручності, зараз активно наповнюємо його корисною інформацією.
Менеджери відділу реалізації відбирають найкращі моделі ноутбуків,  комп’ютерів та оргтехніки для Ваших потреб. Ми рекомендуємо Вам ту техніку, яка нам подобається.
Інженери нашого сервісного центру постійно підвищують свій рівень майстерності і ми розширюємо спектр техніки, що обслуговується.
Спеціалісти відділу інформаційних мереж та систем безпеки, виконуючи масштабні проекти, накопичують досвід, який знадобиться для забезпечення захисту Вашого бізнесу.
Програмісти та методисти відділу програмного забезпечення навчаються на спеціалізованих курсах, успішно здаючи екзамени «1С:Спеціаліст», що дає відчутний результат і підвищує якість впровадження та супроводу управлінських та бухгалтерських систем на базі «1С:Підприємство».
Ми приймаємо участь у соціальних проектах, підтримуємо ідеї, варті поширення та громадську ініціативу TEDxVinnytsia.

Ми сподіваємося, що цей блог допоможе нам краще почути Вас, Ваші потреби і запропонувати ефективні рішення в області інформаційних технологій.
Запрошуємо Вас до діалогу.

З повагою,
колектив компанії «TEAM».