Аудит та легалізація програмного забезпечення
Рішення для учбових закладів

Можливості

  • Бітрікс24
  • Задачі
  • Документи
  • CRM
  • Планування
  • Компанія

Соціальний формат для робочих комунікацій в Бітрікс24

Соціальний інтранет

Ви пам'ятаєте свої відчуття від спілкування в соціальних мережах? Легко, зручно, все зрозуміло і доступно. Всі обговорення відбуваються швидко, в колі друзів і знайомих. Уявіть, що також швидко і легко можна спілкуватися з колегами, вирішуючи робочі питання, працюючи разом над завданнями і проектами! В Бітрікс24 звичні робочі інструменти управління завданнями, документами, робочим часом об'єднані з добре відомими вам по соціальним мережам сервісами.

lenta_sm.png

 

notifications.png

Жива стрічка

«Жива стрічка» - єдина стрічка подій в «Бітрікс24», інтерактивна стрічка всіх змін на вашому корпоративному порталі. «Жива стрічка» об'єднує всіх робітників і соціальні інструменти - завдання і робочі звіти, блоги та фотогалереї. Читаючи «живу стрічку», всі співробітники завжди в курсі подій і можуть оперативно реагувати на поставлені завдання, підключатися до обговорень, переглядати нові документи.

Мені подобається!

Мені подобається! «Жива стрічка» інтерактивна - можна відразу коментувати повідомлення, відзначати повідомлення кнопкою «Мені подобається». Відмітка «Мені подобається» показує думку співробітників, впливає на рейтинг запису, файлу - в результатах пошуку ці документи будуть показані першими.

likes.png

messenger.png

Миттєві повідомлення

Забудьте про «аську»! У «Бітрікс24» вбудований IM-месенджер дозволяє ефективно обмінюватися повідомленнями і файлами прямо через браузер. Вся переписка з колегами зберігається в історії, при цьому потрібне повідомлення легко знайти за допомогою вбудованого пошуку. Індикатор присутності покаже, хто з колег перебуває в онлайні.

Працює і пошук за контактами, а самі останні з них завжди знаходяться вгорі контакт-листа. Контакти сортуються за групами, відсутні користувачі можуть бути приховані зі списку. Виставляються статуси «Зайнятий / Доступний». У статусі «Зайнятий» не спливають повідомлення і не заважають працювати, але сам індикатор відображає кількість нових повідомлень.

Обмін повідомленнями всередині

Повідомлення в стрічці - зручна і вже звична форма обміну інформацією та обговорення. Написати повідомлення можна прямо з «Живої стрічки», без переходу на свою персональну сторінку. Це дуже зручно і не потребує багато часу. Повідомлення ви можете адресувати комусь особисто, відразу декільком співробітникам, відділу компанії або робочій групі. Прикріпіть до повідомлення документ, фотографію або відео - і обговоріть з колегами. Швидка реакція прискорить процес узгодження робочих питань.

microblog.png

album.png

Фотогалереї

Фотогалерея - це сучасний та зручний інструмент для створення і управління фотоальбомами. Ви можете створювати загальні галереї компанії та персональні - для кожного співробітника. Завантажуйте ваші фотографії швидко і зручно, використовуючи засоби масовоїго завантаження фотографій, проводьте голосування і додайте коментарі!

Фотогалерея тісно взаємодіє з «Живою стрічкою»: всі завантажені вами фотографії з'являться в «Живий стрічці», і колеги зможуть їх прямо там прокоментувати і відзначити «Мені подобається».

Сповіщення

Центр нотифікації «Бітрікс24» виводить інформацію про запрошення, наприклад, до групи або на зустріч, повідомляє про нові «лайки», поставлених завданнях, коментарях і інших подіях. Ви завжди в курсі подій!

notifications2.png

mobile.png

Мобільна версія

Ви завжди на зв'язку! Працюйте з Бітрікс24 з аеропорту, кафе, з будь-якої точки, де є Інтернет.

Переглядайте завдання, коментуйте, обговорюйте проекти, переглядайте документи, пишіть в Живу стрічку, спілкуйтеся з колегами.

Спільна робота в соціальному форматі з Бітрікс24

Керування задачами

«Бітрікс24» активно задіює самоорганізацію: співробітник може самостійно ставити собі завдання, приймати їх від керівника, делегувати своїм підлеглим. Інструменти управління завданнями і проектами дозволяють враховувати витрати часу і інших ресурсів на виконання завдань в рамках проекту. Завдання інтегровані з календарями, так що ви завжди бачите, яке завдання до якого терміну потрібно виконати. Із завданнями можна працювати в Екстранет разом з вашими партнерами і клієнтами.

tasks_list.png

gant1.png

Діаграмама Ганта 

Завдання над проектом можна представити у вигляді діаграми Ганта - класичної стрічкової діаграми, яка наочно відображає тимчасові рамки завдань, причому, в тій послідовності, в якій вони повинні проходити протягом проекту. Поглянувши на діаграму, ви відразу бачите скільки всього завдань за проектом, скільки з них завершено і скільки знаходиться в роботі, які завдання прострочені.

Готові звіти по задачам

Ви можете швидко оцінити роботу із завданнями, дізнатися, скільки часу кожен співробітник витратив на окрему задачу або на проект, скільки завдань в роботі, скільки завершено і т.д. Всі дані можна отримати за місяць, тиждень, рік або за будь-який інший період. Звіт по ефективності дозволить швидко визначити, наскільки результативно працює кожен співробітник, відділ і вся компанія. Всі звіти можна вивантажити в Excel.

report_tasks.png

workgroup.png

Управління проектами

Об'єднайте співробітників до робочих груп з допомогою звичних всім механізмів із соціальних мереж, організуйте спільну роботу над проектами, оптимізуйте спілкування за допомогою внутрішньої системи зв'язку - це і комунікації в компанії поліпшить, і ефективність роботи підвищить. Адже в цих групах можна не тільки вести тематичні обговорення, а й фіксувати їх результати, а також ставити завдання і контролювати їх виконання.

Конструктор звітів

За допомогою конструктора звітів співробітники вашої компанії збирають, фільтрують, сортують дані і представляють їх керівникам в необхідному вигляді. Універсальний конструктор звітів дозволяє швидко сформувати потрібний звіт і оцінити ефективність, трудомісткість і тимчасові витрати по проектам та завданням.

task_report.png

extranet.png

Екстранет

У чому переваги Екстранет, як нейтральної території, загального робочого простору для вас, ваших клієнтів і постачальників? Це ресурс, який працює на тих же принципах, що і Інтранет. Тому вам не доведеться перевчати співробітників для управління новим проектом і роботи із зовнішніми користувачами. Колективна робота в Екстранет повністю аналогічна роботі в Робочих групах на корпоративному порталі - в тому ж зручному і звичному середовищі.

Працюйте з документами в Бітрікс24,  швидко знаходьте потрібну інформацію

Управління документами

Завантажте в «Бітрікс24» загальні файли - вони будуть доступні в бібліотеці документів. Це дуже зручно для перегляду загальнодоступних документів, презентацій, відео та інших даних. І найголовніше - ви зможете швидко знайти потрібний вам документ через внутрішній пошук.

docs.png

docs_live.png

Обговорення з колегами

Коли співробітник завантажує новий документ, ви відразу бачите повідомлення в «Живий стрічці». І тут же, не перемикаючись, можете прокоментувати документ, задати питання, відзначити «Мені подобається». Швидка реакція від колег допоможе оперативно внести зміни в документ і швидше виконати завдання.

Рейтинг документів

На пошук впливає думка співробітників вашої компанії - враховується натискання кнопки «Мені подобається». При цьому голоси керівників мають більший пріоритет. З соціальним пошуком простіше знайти цінні з точки зору співробітників статті, документи, обговорення та інше.

docs_like.png

search.png

Миттєвий соціальний пошук

У «Бітрікс24» працює миттєвий пошук, який індексує всі документи, записи, завдання, блоги, повідомлення та іншу інформацію. Індексація виконується відразу при публікації нових матеріалів. І в результатах пошуку виводяться найактуальніші дані. При введенні запиту виводяться підказки.

Персональні файли

В профайлі у кожного співробітника є папка «Файли». Вона є його персональним розділом - колеги не мають до нього доступу. Співробітник може розміщувати там свої приватні документи, не побоюючись їх розголосу. Але, поряд з цим, у співробітника є можливість відкрити до них доступ для інших співробітників.

pers_files.png

history.png

Історія змін

Завантажуючи нову версію документу, не видаляйте старий файл, так ви збережете всю історію змін документа і, при необхідності, зможете відновити попередню версію. В історії також зберігатиметься інформація про те, хто і коли змінив документ.

Підключення мережевого диску (WebDAV)

Ви можете не просто швидко, а буквально в 2 кліка підключити будь-яку окрему папку в Бібліотеці або всю Бібліотеку як мережевий диск. Причому, зробите це для всіх операційних систем (всіх версій Windows, Mac OS, Linux). Досить натиснути на кнопку «Мережевий диск» в панелі і виконати запропоновані дії.

webdav.png

ms_edit.png

Редагування документів в MS Office

Ви можете редагувати документи в MS Word і Excel прямо в Бітрікс24 через Internet Explorer і через Mozilla Firefox. Поки ви редагуєте документ на порталі, більше ніхто його не може відкрити, оскільки він блокується від зміни іншими користувачами. У списку документів бібліотеки ваші колеги побачать, що документ заблокований саме вами. Як тільки ви збережете документ, блокування автоматично зніметься..

Управляйте контактами, ведіть історію ваших "лідів" в CRM  Бітрікс24  


CRM (Customer Relationship Management)

CRM - система управління взаємовідносинами з клієнтами. CRM служить для обліку потенційних та поточних клієнтів, журналістів, партнерів та інших «Лідів».

У «Бітрікс24» CRM дозволяє вести базу контактів і компаній, з якими ви співпрацюєте, і фіксувати всі події (наприклад, дзвінки, листи, зустрічі), пов'язані з цією компанією, планувати свою діяльність з продажу, будувати «воронку продажів».

crm.png  

crm_lead.png

Обробка лідів

CRM містить інструменти для створення звітів, імпорту / експорту контактів, аналізу та сегментації цільової аудиторії. На основі отриманих з CRM даних ви можете розподіляти списки потенційних клієнтів між менеджерами відділів продажів, планувати рекламні акції і згодом аналізувати їх ефективність.

Ви можете вибрати групу контактів в CRM і відразу всім відправити якесь повідомлення. Або прямо зі списку вибрати і один контакт і відправити повідомлення йому особисто.

Звіти. Воронка продажу

Поглянувши на "воронку продажів", ви відразу побачите і скільки угод в обробці, і скільки з них на стадіях уточнення інформації та комерційних пропозицій, і скільки знаходиться в процесі переговорів, і, нарешті, скільки угод уже укладено. Кожен з етапів відображається візуально у вигляді кольорових смуг, довжина яких відповідає кількісному і процентному співвідношенню угод на цих етапах. Для кожного з етапів також відображається сума угод у рублях.

crm_report.png

crm_rol.png

Права доступу та ролі

Ви можете дуже гнучко розподіляти доступ до елементів CRM між співробітниками компанії. Групі, департаменту або окремому користувачу на порталі зіставляється роль (менеджер, адміністратор, керівник і т.д.). Відповідно до цих ролями «лунає» доступ до елементів CRM.

Бізнес-процеси в  CRM

Обробку Лідів і Угод ви можете автоматизувати за допомогою бізнес-процесів. Включіть в бізнес-процес всі можливі дії над елементом CRM: розіслати листа, призначити відповідальних, поставити завдання співробітнику і т.д. Бізнес-процес може автоматично змінювати статуси елементів CRM, заповнювати поля, створювати нові елементи, наприклад, угоди.

crm_bp.png

leads.png

Інтеграція з сайтом

Якщо ви отримуєте ліди з сайту (наприклад, ваші потенційні клієнти заповнюють анкети, бріфи, форму зворотного зв'язку, підписуються на ваші розсилки), ви можете автоматично завантажувати їх в CRM.

Відкритий API дозволяє підключати будь-які зовнішні сервіси.

З чого починається робочий день в офісі? З Бітрікс24  !


Календарі

Хочете, щоб процес планування робочого часу у вашій компанії став простим і дієвим? Тоді об'єднайте з її допомогою особисті календарі співробітника з календарями робочих груп, завданнями. Не забудьте включити нагадування про майбутні події - тоді ви не забудете про зустріч, зборах або важливого завдання.

Навіть в поїздці календарі будуть з вами - їх можна завантажити в мобільний телефон або планшет (iPhone, iPad, Android).

calendar.png

newday.png

Облік робочого часу

Система обліку робочого часу в «Бітрікс24» підвищує дисципліну без створення напруги в компанії. Вона дозволяє відзначати початок і кінець робочого дня, перерви, відсутності, швидко планувати зустрічі в календарях і завдання на день. На основі цих даних формується звіт по робочому часу кожного співробітника. Крім цього, ви можете враховувати витрати часу на виконання завдань.

Графік відсутності

Графік відсутностей наочно відображає інформацію про відсутніх співробітників. Досить погляду на графік, щоб побачити, хто з них у відпустці, а хто у відрядженні. Одного погляду на графік достатньо, щоб швидко розподілити відпустки співробітників

grafik.png

reports.png

Робочі звіти

Наскільки регулярно вам потрібно звіт від співробітників? Налаштуйте так, як вам зручніше: щодня, щотижня, щомісяця. «Бітрікс24» нагадає співробітникам про необхідність відправити звіт. У звіт автоматично будуть включені всі звіти за день і виконані завдання за цей період. Тут же можна відзначити і плани. Керівник оцінює звіт співробітника, коментує. На графіку можна побачити всі звіти співробітників з оцінками і оцінити ефективність роботи кожного співробітника, відділу і всієї компанії.

Збори та планерки

Планерка - справа свята :) В «Бітрікс24» є простий інструмент, що дозволяє багаторазово підвищити ефективність проведення внутрішніх зустрічей - «Збори і планерки». Він включає в себе можливість запрошення учасників зустрічі, автоматичної розсилки порядку, постановку часу зборів в особисті календарі, розсилку результатів обговорення, постановку завдань за підсумками наради. Вся інформація зберігається в історії, забезпечуючи «прозорість» у робочих комунікаціях.

planerka.png

Немає нічого простішого, чим знайти контакт потрібного співробітника в Бітрікс24!   


Люди та обличчя

В Бітрікс24 в центрі уваги - співробітники. У списку співробітників ви швидко знайдете телефон, e-mail і зможете відразу написати колезі повідомлення через внутрішній месенджер. Довідник можна експортувати в Excel, синхронізувати з Outlook.

Синхронізуйте список співробітників з Mac, iPhone, iPad або Android по протоколу CardDav-та актуальні дані контактів будуть у вас завжди під рукою!

company_list.png

company_search.png

Пошук співробітника

У пошуку ви за першими літерами прізвища знайдете колегу. Можна шукати додатково за посадами і інших елементів - це ще прискорює процес.

Структура компанії

Структура компанії наочно представлена як ієрархія підрозділів і відділів компанії. Ви можете швидко знайти необхідне вам підрозділ або відділ, дізнатися, хто кому підпорядковується. Ви можете візуально проектувати структуру компанії! «Перетягніть» мишкою співробітника з одного відділу в інший, міняйте керівників відділів, додавайте нові.

  Підпорядкування в структурі впливає практично на все: хто кому відправляє звіти, кому можна делегувати завдання і т.д. Керівник відділу бачить всі завдання своїх підлеглих. Интернет магазин электроники

company.png

access.png

Права доступу до інформації

Співробітники бачать тільки ту інформацію, яку їм дозволено бачити. Права розподіляються на відділи, робочі групи, окремих учасників проектів або на співробітників, наділеним певними повноваженнями-ролями (модератор, власник, спостерігач, виконавець і т.д.).

У «Бітрікс24» можна розподілити права на доступ до робочих груп, до документів, до контактів в CRM - практично до будь-якого елементу в системі. Права доступу діють і в пошуку. Якщо співробітник не включений до робочої групи, то і в результатах пошуку не побачить посилання на неї.

Співробітники в Екстранет

В Бітрікс24 ви можете працювати не тільки з співробітниками своєї компанії, але і з зовнішніми користувачами - вашими партнерами, клієнтами, підрядниками. Запрошених співробітників можна побачити в окремому в списку, так що ви завжди зможете контролювати, хто саме працює в Екстранет.

company_extranet.png