Аудит та легалізація програмного забезпечення
Витратні матеріали

Управління сайтом

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки та успішного розвитку:
1С-Бітрікс: Управління сайтом 12.0
 • корпоративних сайтів
 • інтернет-магазинів
 • інформаційних порталів
 • сайтів спільнот
 • соціальних мереж та інших веб-проектів
Програмний продукт «1С-Бітрікс: Управління сайтом» поставляється в електронному вигляді.

  
До складу програмного продукту "1С-Бітрікс: Управління сайтом" входять модулі для керування інформаційним наповненням, структурою, форумами, рекламою та іншими можливостями сайту.


Програмний продукт «1С-Бітрікс: Управління сайтом» включає вісім редакцій, що відрізняються за функціональними можливостями: від управління контентом сайту до створення портальних інтернет-рішень для електронної торгівлі.
box-bus-100x104.png

 
Перший сайт

Почніть свій бізнес в онлайні: створіть інтернет-представвництво, сайт-візитку або інший невеликий «легкий» сайт - з мінімальним навантаженням на хостинг.

До редакції включено 4 модулі.

(Придбання тільки через партнерську мережу)

box-bus-100x104.pngСтарт

Керуйте контентом вашого сайту професійно: створюйте сторінки і розділи, публікуйте новини, статті, каталоги, розподіліть права доступу до сайту.


До редакції включено 9 модулів.
box-bus-100x104.png
Створюйте інтерактивні сайти: спілкуйтесь з відвідувачами у форумах і блогах, проводьте опитування, організовуйте спільноти, створюйте фотогалереї, відправляйте розсилки передплатникам.

До редакції включено 16 модулів.

box-bus-100x104.png
Все, що потрібно для створення сучасного порталу для ЗМІ: технологічна основа для розробки інформаційного порталу зі своєю соціальною мережею і спільнотами.До редакції включено 30 модулів.

box-bus-100x104.png
Відкрийте свій інтернет-магазин з мінімальними затратами: керуйте цінами, замовленнями, доставкою, дилерськими і афіліатськими мережами; повна інтеграція з «1С», спільна робота над сайтом і багато іншого.


До редакції включено 15 модулів.

box-bus-100x104.png
Більше, ніж інтернет-магазин. Розширюйте можливості вашого сайту: керуйте продажем товарів, послуг, електронного контенту, автоматизуйте обробку замовлень, інтегруйте магазин з «1С», підтримуйте партнерські мережі, оцінюйте витрати на рекламу, створюйте спільноти і багато іншого.

До редакції включено 35 модулів.


box-bus-100x104.png
Платформа для створення масштабних онлайн проектів. Призначена для компаній, готових максимально використовувати потенціал свого бізнесу в електронній комерції. Включає розширений набір функціональних можливостей, неймовірну гнучкість та масштабованість,  а також розширену підтримку 1С-Бітрікс.


Покупець продукту отримує:

 • дистрибутиви програмного продукту з вихідними текстами;
 • ліцензійний ключ;
 • ліцензію на створення двох сайтів (на одній копії продукту);
 • безкоштовну технічну підтримку *;
 • рік безкоштовних оновлень продукту і право завантажувати нові модулі;
 • доступ до центру підтримки розробників;
 • додатковий рік технічної підтримки за 22% або 60% від вартості придбаної редакції продукту.
Після оплати замовлення ви отримаєте лист із ліцензійним ключем продукту, посиланнями на завантаження дистрибутивів, логін та пароль доступу до центру підтримки, інструкції по завантаженню та встановленні.

При одночасному придбанні декількох копій продукту (однієї редакції) надаються знижки:
  • від 2 до 4 копій 5%
  • від 5 до 9 10%
  • від 10 та більше 15%

  Ліцензія для кінцевого користувача необмежує:

  • кількість робочих місць;
  • число зареєстрованих користувачів та груп користувачів;
  • число зареєстрованих доменних імен;
  • об'єм інформації, що розміщується.
  Використання копії продукту можливе тільки після прийняття умов ліцензійної угоди. Погодитись з умовами ліцензійної угоди можливо під час встановлення продукту.


  Користувачам «1С-Бітрікс: Управління сайтом» надається можливість створювати декілька сайтів на основі однієї копії продукту. Ліцензії на додаткові сайти можна придбати окремо.

  !.png Кожна редакція (примірник програми) дозволяє створити два сайти. Тобто ви можете створити два різних проекти, які об'єднані загальною системою управління: один проект, наприклад, може бути порталом, а другий - інтернет-магазином. Ліцензії на додаткові сайти можна придбати окремо. Для створення незалежного сайту потрібно придбання окремий екземпляр програми.  Ліцензії на необмежену кількість додаткових сайтів:

  Дані ліцензії є доповненням до редакції продукту, і дозволяють створити необмежену кількість сайтів на одній установці продукту.  Оновлення продукту (нові функціональні можливості, оновлення інтерфейсу, системи безпеки та інше) виконується за технологією SiteUpdate, яка дозволяє без додаткових витрат завантажувати та встановлювати оновлення без залучення технічних фахівців.

  Пільгове продовження: 22% від ціни продукту

  Протягом одного місяця з моменту завершення терміну активності оновлень ви можете придбати та активувати продовження за пільговим варіантом за 22% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду.

  Стандартне продовження: 60% від ціни продукту

  Незалежно від дати закінчення активності оновлень (якщо пройшло більше одного місяця) ви можете придбати продовження за стандартним варіантом за 60% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується з моменту активації продовження рівно на один рік. Ви отримуєте можливість завантажити та встановити всі зміни та оновлення, які вийшли за весь попередній період, поки ви не користувалися оновленнями і ще протягом повного року з моменту придбання користуватися підтримкою і завантажувати оновлення.

  Активувати купон пільгового продовження можна до кінця періоду активності оновлень (заздалегідь) або протягом 30 днів після. Якщо минуло більше 30 днів після закінчення оновлень, купон на пільгове продовження не застосовується. Протягом року ключ можна продовжити пільгово тільки один раз!

  Продовження


  Власники старих ліцензій продукту (використовують бази даних MSSQL / Oracle) також можуть придбати продовження, звернувшись до Центру технічної підтримки та вказавши свій ліцензійний ключ. Вартість продовження розраховується індивідуально. Спеціальне продовження передбачено для редакцій, які використовують некомерційні БД MSSQL / Oracle і продуктів QPort.

  Правила продовження

  Продовження для редакції «Сайт 1С: Франчайзі» прирівнюється до продовження для редакції «Стандарт», а для продовження редакції "1С-Бітрікс: Інтернет-магазин 1С: Франчайзі" купуйте продовження для редакції "Бізнес".

  Придбання продовжень на два роки не допускається.

  Вартість продовження не залежить від числа додаткових сайтів.

  Перехід на іншу редакцію

  Якщо ви вже використовуєте «Старт», «Стандарт» або іншу редакцію продукту, ви можете розширити можливості вашого сайту - додати нові можливості для ваших відвідувачів (створити блоги, форуми, фотогалереї, відправляти розсилки, проводити опитування), відкрити інтернет -магазин, управляти партнерськими мережами, аналізувати статистику відвідувань, визначати ефективність ваших рекламних кампаній і багато іншого.

  Для цього вам потрібно перейти на нову редакцію продукту. При переході вся інформація на сайті зберігається. Вам не потрібно створювати сайт по новому. За допомогою технології SiteUpdate ви отримаєте нові модулі продукту і встановите їх без допомоги розробників.

  Вартість переходу на іншу редакцію продукту становить різницю в ціні редакцій.

  !.png Перехід - це не нова ліцензія, а тільки можливість змінити існуючу редакцію і завантажити нові модулі. Термін активності оновлень і технічної підтримки при переході не продовжується.

  Увага! Для переходу на нову редакцію необхідно, щоб техпідтримка та оновлення вашої копії продукту були активні.  Програмний продукт «1С-Бітрікс: Управління сайтом» включає вісім редакцій продукту, що розрізняються за функціональними можливостями: від управління контентом сайту до створення портальних інтернет-рішень для електронної торгівлі.

  Таблиця порівнянь редакцій

  У таблиці порівнянь наочно представлені функціональні відмінності редакцій продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом».

  Можливості
  продукту
  Перший сайт Старт Стандарт Експерт Малий бізнес Бізнес
  Головний модульГоловний
  модуль
  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Управління структуроюУправління
  структурою
  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Інформаційні блокиІнформаційні
  блоки
  2/2* bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  МедіабібліотекаМедіабібліотека bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
   
  Highload Інфоблоки
  bullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gif
  SEOSEO-модуль
  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  ПошукПошук
  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Фотогалерея 2.0Фотогалерея 2.0

  bullet-n.gif bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  База знань (Wiki)База знань
  (Wiki)  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  РекламаРеклама


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Універсальні спискиУніверсальні
  списки

  bullet-n.gif
  ДокументообігДокументообіг
  bullet-n.gif

  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  Інтернет-магазинІнтернет-
  магазин
  Базовий
  Розширений

  Конструктор звітів
  bullet-n.gif
  Торговий каталогТорговий
  каталог
  bullet-n.gif bullet-n.gif
  CRM
  bullet-n.gif bullet-n.gif
  ВалютиВалюти


  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif

  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  ФорумФорум

  bullet-n.gif bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  ПідпискаПідписка,
  розсилки


  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  БлогиБлоги

  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Веб-формиВеб-форми

  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  ОпитуванняОпитування

  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Навчання, тестуванняНавчання,
  тестування  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Веб-аналітикаВеб-
  аналітика  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  ПоштаПошта


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Техпідтримка


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Бізнес-процесиБізнес-
  процеси  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Дизайнер бізнес-процесівДизайнер
  бізнес-процесів

  bullet-n.gif

  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  Монітор продуктивностіМонітор продуктивності
  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Хмарні сховищаХмарні
  сховища

  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
   
    Хмарні сервіси
  bullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gifbullet-n.gif

    Щомісячний трафік CDN
  5 Гб10 Гб30 Гб20 Гб40 Гб

    Місце в хмарі
  1 000 Мб2 Гб6 Гб4 Гб10 Гб
  Проактивний захистПроактивний
  захист


  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Веб-кластерВеб-
  кластер


  Контролер сайтівКонтролер
  сайтів  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  Соціальні сервісиСоціальні
  сервіси

  bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  obmen_soobsheniyami.png Веб-
  месенджер  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  kalendari_32.png Календар


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  Соціальна мережаСоціальна
  мережа  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  idea.pngСервіс
  "Є ідея?"  bullet-n.gif
  bullet-n.gif

  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  КомпресіяКомпресія bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Медіа-плеєрМедіа-плеєр bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  Веб-сервісиВеб-сервіси


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  ПерекладПереклад


  bullet-n.gif
  bullet-n.gif
  AD/LDAPAD/LDAP


  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  BitrixMobileBitrixMobile bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif
  МаркетплейсМаркетплейс bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif

  Перший
  сайт
  Старт
  Стандарт
  Експерт
  Малий
  бізнес
  Бізнес
  Сайти
  1
  2
  2
  2
  2
  2
    Сервери      2
  База даних
  MySQL MySQL MySQL MySQL MySQL MySQL
  Техпідтримка (модуль)Техпідтримка bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif bullet-n.gif

  * - Редакція дозволяє створити не більше 2-х інформаційних блоків, що містять не більше 2-х властивостей.
  !.pngДля розширення функціональних можливостей сайту ви можете перейти з однієї редакції на іншу. Перехід можливий тільки на редакцію, що включає всі модулі вашої редакції.