Витратні матеріали

1С-Бітрікс: Управління сайтом - Перший сайт

box_first.jpg

«Перший сайт» - це продукт, спеціально розроблений для невеликих компаній, які тільки розпочинають свій бізнес в онлайні та створюють для цього сайти-візитки.

Редакція включає мінімум функціональних можливостей, але, тим не менш, дозволяє швидко створити своє перше інтернет-представництво - невеликий «легкий» сайт, що працює з мінімальним навантаженням на хостинг.

Таблиця порівнянь допоможе Вам переглянути можливості всіх редакції.
 • Склад
 • Можливості
 • Розвиток веб-проекту
До складу редакції «Перший сайт» включено:
4 модуліА також:
mnu_main.gif Головний модуль

mediapleer_17x17.gif Медіаплеєр
mnu_fileman.gif Управління структурою mediapleer_17x17.gif Медіабібліотека
mnu_iblock.gif Інформаційні блоки hermitage_i.gif
mnu_compression.gif Компресія

Управління сайтом виконується за технологією «Ермітаж», що об'єднує в собі не тільки інтерфейсні рішення, а й «пакет» рекомендацій для веб-розробників. «Ермітаж» - це звід правил, дотримуючись яких розробник створює швидкий, безпечний, зручний і легко керований веб-проект. «Ермітаж» спрощує освоєння системи управління сайтом, знижує частку помилкових дій користувача, економить час при внесенні змін на сайт, скорочує витрати на навчання співробітників.
Купуючи редакцію «Перший сайт», ви отримуєте:
 • Ліцензію на створення одного сайту
 • Один рік безкоштовних оновлень
 • Один рік технічної підтримки
 • Програмний продукт у вихідних кодах
 • Підтримка баз даних MySQL
Умови ліцензування:
Редакція «Перший сайт» дозволяє створити один сайт, що включає не більше 2-х інформаційних блоків, що містять не більше 2-х властивостей. Для управління веб-проектом можна зареєструвати 2 користувача (наприклад, адміністратора та редактора сайту). HTML кеш включений постійно - для відвідувачів сайту вся інформація буде виводитися з кеша. Власник ліцензії на редакцію «Перший сайт» може перейти на будь-яку з «старших» редакцій продукту, доплативши різницю в їхній ціні.

«Перший сайт» дозволяє з найменшими витратами часу і засобів відкрити представництво компанії в Інтернеті або перевести існуючий сайт на нову систему управління. Зручний і зрозумілий інтерфейс продукту дозволяє звичайному користувачеві персонального комп'ютера, який не володіє знаннями веб-технологій, швидко освоїти систему і за кілька годин навчитися керувати сайтом.
Адміністратор проекту, розробленого на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Перший сайт», зможе:
 • Керувати структурою сайту;
 • Редагувати інформаційне наповнення сайту в режимі реального часу, використовуючи HTML-редактор;
 • Публікувати новини;
 • Розміщувати анонси новин на головній сторінці;
 • Створювати на сайті фото-, аудіо-та відеогалереї;
 • Завантажувати оновлення продукту з сайту компанії «1C-Бітрікс» і багато іншого.
Для управління проектом, створеним на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Перший сайт», не потрібно залучати фахівців в області програмування і html-верстки.

Управління сайтом розділене на два основні режими: «над сайтом» і «адміністрування».
Зрозумілий інтерфейс hermitage_i.gif
Панель інструментів у публічній частині, зручне розташування елементів адміністративного розділу дозволяють швидко приступити до редагування сайту. Чіткі і ясні назви дій, зрозумілі питання, на які пропонується відповісти для виконання тієї чи іншої операції, спрощують процес управління сайтом, роблять його максимально зручним для користувача.


Управління сайтом з публічної частини

Перемикаючись в «Режим редагування», можна управляти контентом саме там, де це необхідно.

Режим роботи з контентом безпосередньо на сторінці дозволяє клієнтам повноцінно керувати сайтом прямо «за місцем» і не накладає обмежень на веб-розробників, дозволяє швидко, з мінімальними накладними витратами розробляти сайти зручні для клієнтів.
Простий механізм управління
Управління сайтом виконується через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс адміністративного розділу. Збережені зміни відразу відображаються на сайті.

firstadm-sm.png
Інтерфейс адміністративного розділу
Управління структурою і змістом
«1C-Бітрікс: Управління сайтом - Перший сайт" дозволяє управляти інформаційним наповненням сайту: змінювати меню, створювати нові розділи і сторінки, редагувати тексти в онлайні HTML-редакторе, розміщувати зображення, публікувати новини і багато чого іншого.


Візуальний HTML-редактор
Обмеження доступу до системи управління
Продукт надає можливість розмежувати права користувачів на доступ до системи управління. Два співробітники можуть керувати різними розділами сайту і стрічками новин.
Перехід між редакціями
Ви можете розширити можливості сайту, виконавши перехід на будь-яку з «старших» редакцій продукту. Вартість переходу на іншу редакцію продукту становить різницю в ціні редакцій.

Перехід на нову редакцію продукту відбувається із збереженням накопичених даних. Доробки потрібні тільки для реалізації нових технічних можливостей.
Завантаження оновлень
Покупцям «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Перший сайт» надається можливість протягом одного року після придбання продукту безкоштовно завантажувати оновлення, використовуючи технологію SiteUpdate.