Витратні матеріали

1С-Бітрікс: Управління сайтом - Старт

box_start_6_left.jpg

«Старт» дозволяє з найменшими витратами часу і засобів відкрити представництво компанії в Інтернеті або перевести існуючий сайт на нову систему управління.

Зручний і зрозумілий інтерфейс продукту дозволяє звичайному користувачеві персонального комп'ютера, який не володіє знаннями веб-технологій, швидко освоїти систему і за кілька годин навчитися керувати сайтом.

Таблиця порівнянь допоможе Вам переглянути можливості всіх редакції.

 • Склад
 • Можливості
 • Розвиток веб-проекту
До складу редакції "Старт" включено:
9 модулівА також:
головний модуль 1с битриксГоловний модульmediapleer_17x17.gifМедіаплеєр
mnu_fileman.gifУправління структуроюmediapleer_17x17.gifМедіабібліотека
mnu_iblock.gifІнформаційні блокиhermitage_i.gif
net-sml.gif Соціальні сервіси
cluod17.gifХмарні сховища
mnu_search.gifМодуль пошуку
mnu_compression.gifКомпресія
seo_small2.gifSEO-модуль
mnu_perfmon.gifМонітор продуктивності

Управління сайтом виконується за технологією «Ермітаж», що об'єднує в собі не тільки інтерфейсні рішення, а й «пакет» рекомендацій для веб-розробників. «Ермітаж» - це звід правил, дотримуючись яких розробник створює швидкий, безпечний, зручний і легко керований веб-проект. «Ермітаж» спрощує освоєння системи управління сайтом, знижує частку помилкових дій користувача, економить час при внесенні змін на сайт, скорочує витрати на навчання співробітників.

Купуючи редакцію «Старт», ви отримуєте:

 • Ліцензію на створення двох сайтів *
 • Один рік безкоштовних оновлень
 • Один рік технічної підтримки
 • Програмний продукт з відкритими вихідними текстами PHP
 • Підтримка баз даних MySQL

* Створення двох сайтів з єдиною базою даних.

Адміністратор проекту, розробленого на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Старт», зможе:

 • управляти структурою сайту;
 • редагувати інформаційне наповнення сайту в режимі реального часу, використовуючи HTML-редактор;
 • публікувати новини;
 • розміщувати анонси новин на головній сторінці;
 • Створювати на сайті фото-, аудіо-та відеогалереї;
 • реєструвати користувачів;
 • розподіляти права доступу для груп користувачів;
 • завантажувати оновлення продукту з сайту компанії «1C-Бітрікс» і багато іншого.

Для управління проектом, створеним на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Старт», не потрібно залучати фахівців в області програмування і html-верстки.

Простий механізм управління

Управління сайтом виконується через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс адміністративного розділу. Збережені зміни відразу відображаються на сайті.

Інтерфейс адміністративного розділу

Зрозумілий інтерфейс

Панель інструментів у публічній частині, зручне розташування елементів адміністративного розділу дозволяють швидко приступити до редагування сайту. Чіткі і ясні назви дій, зрозумілі питання, на які пропонується відповісти для виконання тієї чи іншої операції, спрощують процес управління сайтом, роблять його максимально зручним для користувача.

Управління структурою та змістом

«1C-Бітрікс: Управління сайтом - Старт» дозволяє управляти інформаційним наповненням сайту: змінювати меню, створювати нові розділи і сторінки, редагувати тексти в онлайні HTML-редакторе, розміщувати зображення, публікувати новини і багато чого іншого.

Візуальний HTML-редактор

Обмеження доступу до системи управління

Продукт надає можливість розмежувати права користувачів на доступ до системи управління. Кілька співробітників можуть управляти різними розділами сайту, стрічками новин, каталогами товарів.

Перехід між редакціями
Ви можете розширити можливості сайту, виконавши перехід на нову редакцію продукту. Вартість переходу на іншу редакцію продукту становить різницю в ціні редакцій.

Перехід на нову редакцію продукту відбувається із збереженням накопичених даних. Доробки потрібні тільки для реалізації нових технічних можливостей.
Додаткові сайти
Користувачам «1С-Бітрікс: Управління сайтом» надається можливість створювати кілька сайтів на основі однієї копії продукту. У стандартну поставку продукту включена ліцензія на два сайти. Ліцензії на додаткові сайти можна придбати окремо.
Завантаження оновлень
Покупцям «1С-Бітрікс: Управління сайтом - Старт» надається можливість протягом одного року після придбання продукту безкоштовно завантажувати оновлення, використовуючи технологію SiteUpdate.