Витратні матеріали

1С-Бітрікс: Enterprise

vebcluster.png

«1С-Бітрікс: Enterprise» - це платформа для створення великих онлайн-проектів. Призначена для компаній, готових максимально використовувати потенціал свого бізнесу в електронній комерції. Включає розширений набір функціональних можливостей, неймовірну гнучкість і масштабованість, а також розширену підтримку «1С-Бітрікс».

На базі «1С-Бітрікс: Enterprise» можна створювати масштабні веб-проекти з високими вимогами по відмовостійкості та надійності.

 • Багатопрофільні інтернет-магазини;
 • B2B-системи торгових дистриб'юторів;
 • Системи електронних торгів;
 • Інтернет-сервери туроператорів;
 • Інтернет-каталоги з продажу аудіо- та відео- контенту;
 • Електронні торгові майданчики численних постачальників;
 • Соціальні мережі.
Впровадження проектів на «1С-Бітрікс: Enterprise» виконують партнери з компетенцією «Великі корпоративні впровадження».


 • Переваги
 • Ліцензування
 • Порівняти редакції

Максимальна функціональність для вирішення будь-яких завдань в Інтернеті

Залучайте більше трафіку і забезпечуйте максимальну конверсію, використовуючи великий набір функціоналу платформи і спеціалізовані інструменти для великих eCommerce-проектів. Можливості сегментації трафіку і персоналізації інформації на сайті, потужні пошукові можливості та інструменти активного маркетингу та інші сервіси дозволять забезпечити найкращий відгук відвідувачів і зростання вашого бізнесу.виконується за технологією «Ермітаж», що об'єднує в собі не тільки інтерфейсні рішення, а й «пакет» рекомендацій для веб-розробників. «Ермітаж» - це звід правил, дотримуючись яких розробник створює швидкий, безпечний, зручний і легко керований веб-проект. «Ермітаж» спрощує освоєння системи управління сайтом, знижує частку помилкових дій користувача, економить час при внесенні змін на сайт, скорочує витрати на навчання співробітників.

Відкритість і розширюваність

«1С-Бітрікс: Enterprise» поставляється повністю у вихідних кодах, не містить обмежень на хостинг, кількість відвідувачів ресурсу і об'єм інформації, зовнішнім виглядом і відповідність фірмовому стилю компанії. Ви зможете кастомизировать будь функціонал системи, виконати інтеграцію з різними рішеннями сторонніх виробників (ERP, CRM та ін.) Без будь-яких обмежень, розробити унікальний функціонал на базі Bitrix.Framework для адаптації до потреб бізнесу

Необмежена масштабування

Ваш сайт буде відкриватися за частки секунди з використанням технології Композитний сайт, застосування многоуровнего кешування, мереж CDN і використання веб-кластера, який дозволить розподіляти навантаження на декілька серверів і нормально функціонувати проекту в умовах пікових навантажень. Використання кластера серверів і географічно-розподіленого кластера забезпечить безпрецедентний рівень надійності сервісу 24/7.

«1С-Бітрікс: Enterprise» включає повний комплект інструментів для масштабування проекту по мірі зростання бізнесу і числа клієнтів:
 • Модуль «Веб-кластер» з можливістю розширення будь-якою кількістю додаткових серверів
 • Можливість реалізації геораспределенного веб-кластера для забезпечення відмовостійкості на рівні цілого датацентру
 • Готове веб-оточення «1С-Бітрікс: Віртуальна машина», повністю готове до масштабування та побудови кластерних систем
 • Модуль «Візуальне масштабування» для візуального управління обладнанням і кластерними системами
 • Підсистема професійного моніторингу проекту, у складі «1С-Бітрікс: Віртуальна машина»
 • Технологія «Композитний сайт» без обмежень
 • Інтегрована CDN (Content Delivery Network) без обмеження обсягу трафіку
 • Можливість використання резервного копіювання в хмару «1С-Бітрікс» без обмеження обсягів наданого дискового простору
 • Підтримка промислових кластерних систем баз даних Oracle Database / RAC і Microsoft SQL Server
 • Модуль «Контролер сайтів» для побудови мережі розподілених веб-проектів з єдиним центром управління
Високий рівень безпеки

Продукт «1С-Бітрікс: Enterprise» містить максимальний комплект інструментів для забезпечення високих вимог великого проекту до захищеності доступу та збереження конфіденційної інформації, об'єднаних в концепцію «Проактивний захист»

Захист від DDoS
 ddos-img.png  Компанії «1С-Бітрікс» і Qrator забезпечать безперервність вашого бізнесу!

Унікальне спільну пропозицію для клієнтів «1С-Бітрікс» дозволяє будь-якому сайту з активною комерційною ліцензією отримати захист від DDoS до 10 днів безкоштовно!

Веб-сайт будь-якого масштабу - від невеликого регіонального інтернет-магазину до онлайн-представництва найбільшої Рітейлінговая мережі - завжди повинен бути доступний для відвідувачів. Адже це і джерело замовлень, і канал комунікації з клієнтами, і «обличчя» компанії в Інтернеті, безпосередньо впливає на її імідж.
Одна з причин, по яких ваш сайт може перестати працювати, - DDoS-атака (найчастіше - розподілена атака на ваш сайт за допомогою великого числа «сміттєвих» запитів). Джерела атак і її технічні реалізації можуть бути найрізноманітнішими (цільова атака від конкурентів, автоматична атака від ботнет-мережі; велика кількість HTTP-запитів, SYN-флуд атаки і т.д.)

Навіть атака невеликої інтенсивності потребують знань грамотного технічного фахівця для її відображення. Справитися ж з більш серйозними атаками неможливо без спеціалізованої захисту.

Будь-який великий проект є унікальним і компанія «1С-Бітрікс» пропонує індивідуальний підхід до ліцензування платформи для його створення.
У загальну вартість можуть входити такі компоненти:
 • Базова ліцензія на «1С-Бітрікс: Ентерпрайз»
 • Ліцензії на додаткові сайти на загальному ядрі, або ліцензія без обмежень на Многосайтовий
 • Ліцензії на додаткові сервери веб-кластера, або ліцензія без обмежень на число серверів веб-кластера
 • Ліцензія на додаткові періоди оновлень і підтримки від «1С-Бітрікс»
 • Стандартна або розширена ліцензія на продукт «1С-Бітрікс: Мобільний додаток»
 • Послуга «Супровід проекту від« 1С-Бітрікс »
 • Додаткові опції, обговорювані індивідуально
Продукт «1С-Бітрікс: Ентерпрайз» має 2 типу ліцензування, залежно від особливостей масштабування інтернет-проекту.
Стандартна ліцензія
Застосовується для проектів, які будуть розгорнуті на заздалегідь відомому числі фізичних серверів. У цьому випадку всі ці сервери веб-кластера будуть постійно задіяні для обслуговування навантаження на проект.
У цьому випадку ліцензуються всі сервери веб-кластера, які використовуються для роботи продукту.
Еластична ліцензія
Даний тип ліцензії спеціально розроблений для проектів, що передбачають тимчасові пікові навантаження і які використовують для їх обслуговування динамічне масштабування веб-кластеру.
Зазвичай дані проекти розгортаються в хмарних серверних інфраструктурах (Amazon AWS, Azure і т.п.), або у віртуальних середовищах датацентров. Технології динамічного та автоматичного масштабування (autoscaling) дозволяють оптимізувати використання ресурсів, задіюючи той набір обчислювальних потужностей, які потрібні в даний період часу для обслуговування поточного навантаження на проект. Це навантаження може бути як корисною і запланованої (наприклад, новорічний пік продажів або рекламна кампанія), так і випадкової пікової (наприклад, DDOS-атака).
Еластичний тип ліцензування «1С-Бітрікс: Ентерпрайз» пропонує аналогічний підхід до ліцензування серверів веб-кластеру. Ліцензується базова кількість серверів веб-кластера для обробки стандартних навантажень, але при цьому передбачається можливість при необхідності масштабувати розмір еластичного кластера до будь-якого числа серверів в групі.
Вартість еластичною ліцензії буде залежати тільки від того, на який часовий період потрібно динамічне масштабування. Вихід за межі базового числа серверів не повинен перевищувати визначеного ліцензією часу за рік
Даний тип ліцензування повністю відповідає сучасним концепціям побудови масштабованих інформаційних систем.
   Редакція "Бізнес" Редакція "Enterprise" 
     Базова вартість ліцензії 13 700 грн  від 240 000 грн 
    Функціонал    
    Стандартний функціонал CMS     
    eCommerse-функціонал (розширений)    
    Мобильное приложение универсальное    индивидуальное   
    Швидкий та точний пошук Sphinx    
    Багатосайтовість    
    Контролер сайтів    
    Масштабування і відмовостійкість    
    Базове число серверів веб-кластера    
    Відмовостійкість    
    Масштабування (додаткові сервера кластера)    
    Еластичне масштабування (autoscalling)    
    Підтримка СУБД Oracle та MS SQL    
    Технологія композитний сайт     демо-ліцензія     комерційна ліцензія
    Хмарні сервіси    
    Трафік CDN     40 Гб     без обмежень
    Консалтинг та підтримка