Рішення для учбових закладів

1С-Бітрікс: Рішення для коледжів, технікумів

 
Типове рішення для установ середньої професійної освіти, здатне вирішити цілий ряд завдань як для викладачів, так і для учнів та їх батьків.

Швидко, легко, а головне ефективно Ви зможете організувати підтримку навчального процесу та комунікацій між усіма учасниками, що істотно підвищити якість освіти.

Розділи модуля включають в себе окрім інформації про навчальний заклад, всі етапи освітнього процесу починаючи з порад і рекомендацій абітурієнтам до можливості працевлаштування випускникам. При цьому майстер створення дозволить вам самостійно за лічені хвилини розгорнути дане рішення на базі мінімальної редакції - 1С-Бітрікс «Старт».
Розміщуйте:
- Спеціальності;
- Фотоальбоми;
- Правила прийому;
- Програми вступних випробувань;
- Підготовчі курси;
- Розклад занять;
- Графік навчального процесу;
- Розклад іспитів;
- Курси підвищення кваліфікації;
- Рекомендації випускнику і багато іншого.

Створіть сприятливе середовище для підвищення рівня освіти!

Можливості
Вартість та установка

Основні можливості

Основне завдання, яке вирішується сайтом - швидко і легко організувати підтримку навчального процесу та комунікацій між усіма учасниками, що істотно підвищити якість освіти.

Розділи модуля включають в себе окрім інформації про навчальний заклад, всі етапи освітнього процесу починаючи з порад і рекомендацій абітурієнтам до можливості працевлаштування випускникам. Така концепція спрощує пошук необхідної інформації всім участінікам процесу, дає можливість розвитку проекту всередині модулів будь-якої складності.

Важливою особливістю даного типового сайту є готовність до інтеграції через контролер з "Внутрішнім порталом освітньої установи". Не потрібно нагадувати про те, що кожен навчальний заклад в 2011 році має впровадити систему електронного журналу, ведення графіка занять і т.д. В ході такої інтеграції сайт зможе вирішити відразу цілий спектр завдань: