Аудит та легалізація програмного забезпечення
Рішення для учбових закладів

Інформаційний портал

1С-Бітрікс: Інформаційний портал«1С-Бітрікс: Інформаційний портал» - готове рішення для створення сайту ЗМІ зі своєю соціальною мережею та спільнотами.

готова адаптована структура
налаштовані сервіси та типовий контент
функціонал «1С-Бітрікс: Управління сайтом»

  • Про рішення
  • Готовий портал
За допомогою зручних Майстрів, Ви швидко встановити і налаштуєте свій Інформаційний портал та запустите його в роботу. У типовому шаблоні Інформаційного порталу вже передбачені стрічка новин, головні новини, оголошення, блоги, форуми, фотогалерея, опитування, банери та інші елементи, необхідні для сайту ЗМІ.


Інформаційний портал

Інформаційний портал «в коробці» включений у всі редакції продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» за винятком редакцій «Перший сайт», «Старт», «Малий бізнес». Протестувати функціональні можливості рішення можна у віртуальній лабораторії «1С-Бітрікс: Управління сайтом» або встановивши безкоштовну 30-денну пробну версію цього продукту.

«Готовий» сайт власного інформаційного порталу Ви отримуєте відразу ж після встановлення продукту. Як тільки Майстер зміни дизайну і налаштувань сайту завершує свою роботу, Вам пропонується перейти на головну сторінку порталу. У чому полягає його «готовність»? Одна зі складових «готовності» - це наявність необхідних для будь-якого сайту ЗМІ типових сервісів. Це стрічки новин, головні новини, оголошення, блоги, форуми, фотогалерея, опитування, банери та інші елементи.


Режим «Над сайтом» - додавання новини

Стрічкам новин на інформаційному порталі приділено особливу увагу. У готовій структурі порталу вже налаштовано і працює цілих 5 розділів новин: Культура, Суспільство, Політика, Пригоди, Спорт, Економіка. Вся робота по створенню / зміні розділів та елементів відбувається в публічній частині порталу. І навіть не вимагає переходу до адміністративного режиму! Так що, наповнення порталу вихідними даними проходить дуже швидко.


Виведення  новини в головні - порталу та розділу

Додавання і зміна новин в розділах працює по одному і тому ж принципу:
  • Ви можете просто додати якусь новину в один з розділів, наприклад в Політику
  • Можете цю ж новину показати в блоці головних новин розділу
  • Або вивести в списку головних на першій сторінці порталу
  • Ця ж новина може одночасно виводитися як на головній порталу, так і в розділі
  • Новину можна відразу ж прикріпити до якоїсь заздалегідь створеної теми
  • Список новин, прикріплених до теми, буде виведений під новиною

Народні новини

На головній сторінці порталу передбачене виведення народних новин. Зареєстровані користувачі Вашого порталу можуть додавати сюди свої новини, які перед публікацією проходять премодерацію адміністратором проекту.


Фотогалерея                                                   Робота

Інформаційний портал, звичайно ж, включає типові елементи соцмережі. Кожен користувач порталу може створити свій блог і теми на форумі, опублікувати фотогалерею, дати оголошення і розмістити вакансію в рубриці Робота.


Миттєвий пошук з тематичними підказками

Інформаційний портал включає весь функціонал продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Так, наприклад, на Вашому порталі працюватиме миттєвий пошук з тематичними підказками. Такий пошук істотно полегшує і спрощує пошук потрібних людей, тематичних обговорень і іншого матеріалу на Вашому порталі. Як тільки Ви вводите запит в пошуковий рядок на порталі, пропонуються можливі варіанти з контенту: заголовків сторінок, рубрик роботи або оголошень, новин, тим форумів, блогів та інших елементів. Чим це зручно? Припустимо, Ви шукаєте певну новину, яка містить слово «ціни». Набираєте в пошуку це слово - і система відразу виводить - підказує наявність подібної тематики на порталі. В результаті, Ви відразу ж переходите до потрібної новини.