Витратні матеріали

.NET Forge CMS

«1С-Бітрікс: .NET Forge CMS». NET Forge CMS - потужна система управління сайтом на базі платформи ASP.NET, що надає розробникам інструменти для створення будь-яких веб-проектів. Система містить зручні інструменти для управління сайтом: візуальний редактор, інтерфейс «Ермітаж», блоги з підтримкою Windows Live Writer, кешування даних, інтернет-магазин з просунутою логікою знижок і багато іншого.

. NET Forge CMS інтегрований з Microsoft Visual Studio 2010, платформою Windows Azure, реалізована підтримка Web Farm від Microsoft.

Система візьме на себе рутинну роботу по створенню сайту і зробить розробку дешевше і швидше.
 • Ліцензії
 • Продовження
 • Переходи
 • Додаткові сайти


Найменування товару
Ціна
Ліцензія «1С-Бітрікс: .NET Forge CMS» 5 920 грн.
Ліцензія на «1С-Бітрікс: .NET Forge CMS - Веб-кластер» 19 782 грн.

Покупець продукту отримує:

* Дистрибутиви програмного продукту;
* Ліцензійний ключ;
* Ліцензію на створення двох сайтів (на одній копії продукту);
* Безкоштовну технічну підтримку *;
* Рік безкоштовних оновлень продукту і право викачувати нові модулі;
* Доступ до центру підтримки розробників;
* Додатковий рік технічної підтримки за 22% або 60% від вартості придбаної редакції продукту.

Технічна підтримка всім категоріям користувачів надається безкоштовно. Користувачі з активною підпискою на оновлення продукту мають підвищений рівень підтримки.

Електронні версії продукту постачаються по електронній пошті. Після оплати замовлення ви отримаєте лист з ліцензійний ключем продукту, посиланнями на завантаження дистрибутивів, логін і пароль доступу до центру підтримки, інструкції із завантаження та встановлення.

При одночасній купівлі декількох копій продукту надаються знижки:
 • Від 2 до 4 копій 5%
 • Від 5 до 9 10%
 • Від 10 і більше 15%

Ліцензія для кінцевого користувача не обмежує:
 • Кількість робочих місць;
 • Число зареєстрованих користувачів і груп користувачів;
 • Число використовуваних доменних імен;
 • Обсяг, інформації, що розміщується.
Використання копії продукту можливо тільки після прийняття умов ліцензійної угоди. Погодитися з умовами ліцензійної угоди можна під час установки продукту.Продовження оновлень (нові функціональні можливості, поновлення інтерфейсу, системи безпеки та інше) для продукту «1С-Бітрікс:. NET Forge CMS» можна придбати за пільговим і стандартним варіантом:

Пільгове продовження: 22% від ціни продукту

Протягом одного місяця з моменту завершення терміну активності оновлень ви можете придбати продовження за пільговим варіантом за 22% від ціни продукту. Термін активності оновлень продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду.

Назва товару
Ціна
Ліцензія «1С-Бітрікс: .NET Forge CMS» (пільгове продовження) 1 303 грн.

Назва товару
Ціна
Ліцензія на «1С-Бітрікс: .NET Forge CMS» (продовження) 3 552 грн.
Перехід на іншу редакцію

Якщо ви вже використовуєте «Бізнес-редакцію» (. NET Forge CMS), ви можете розширити можливості вашого сайту - забезпечити високу доступність сайту, його масштабування в умовах зростаючого навантаження (Веб-кластер); забезпечити безпеку, масштабованість і доступність даних на сайті (інтеграція з платформою Windows Azure).

Для цього вам потрібно перейти на редакцію «Веб-кластер» (. NET Forge CMS). При переході вся інформація на сайті збережеться. Вам не потрібно створювати сайт заново. За допомогою технології SiteUpdate ви отримаєте нові модулі продукту і встановіть їх без допомоги розробників.

!.png Перехід - це не нова ліцензія, а тільки можливість змінити існуючу редакцію і завантажити нові модулі. Термін активності оновлень при переході не продовжується.

Увага! Для переходу на нову редакцію необхідно, щоб оновлення вашої копії продукту були активні.

Ціни на перехід вказані для стандартної комплектації продукту. Для копій з додатковими сайтами ціна переходу розраховується індивідуально.
Додаткові сайти для продукту
Продукт «1С-Бітрікс:. NET Forge CMS» підтримує багатосайтовість - можливість системи управляти різними сайтами з єдиної панелі керування. Це означає, що на кожному примірнику продукту ви можете створити безліч сайтів відповідно до застосовуваної схеми ліцензування. Додаткові сайти для продукту купуються окремо.

!.png Інформація для розробників.
Продукт «1С-Бітрікс:. NET Forge CMS» дозволяє реалізувати можливість багатосайтовості тільки таким способом, коли продукт і всі сайти працюють під управлінням одного веб-додатку в IIS (всі сайти повинні розташовуватися в підпапках одного веб-додатку). Спосіб, коли кожен сайт працює під управлінням різних веб-додатків в структурі IIS, продуктом не підтримується.

Найменування товару
Ціна
Розширення ліцензії на «1С-Бітрікс: .NET Forge CMS» (додаткові сайти) 1 776 грн.

Державним організаціям та навчальним закладам будь-якої форми власності надається можливість придбати програмний продукт «1С-Бітрікс:. NET Forge CMS» зі знижкою 15%.