Аудит та легалізація програмного забезпечення
Витратні матеріали

Новини

Новий "Бітрікс24" став безкоштовним та необмеженим
16.03.2016

Новий "Бітрікс24" став безкоштовним та необмеженим

Раніше безкоштовно можна було використовувати сервіс «Бітрікс24» тільки до 12 користувачів в рамках тарифу "Проект". Відтепер співробітники компаній будь-якого масштабу зможуть безкоштовно спілкуватися в «Бітрікс24» в робочій соціальної мережі, листуватися в месенджері, дзвонити колегам по відеозв'язку, проводити відеоконференції.

 
«Бітрікс24» став безкоштовним і необмеженим для користувачів 

Завдяки введеним ціновим змінам сервісу «Бітрікс24» швидко та легко може замінити звичні месенджери, соцмережі, які ваші працівники використовують для спілкування. Тепер усі робочі обговорення з колегами, партнерами та зовнішніми користувачами, в необмеженій кількості учасників з Вконтакте, Facebook, Skype і What's App можна перенести в «Бітрікс24». 

«Бітрікс24» став відкритим для спільнот, університетів та інших некомерційних організацій. Запрошувати учасників стало ще простіше. Швидка реєстрація та швидкий старт спілкування в сервісі. 

Що ж до таких бізнес-інструментів «Бітрікс24», як CRM, Задачі та проекти, Календарі, Бітрікс24.Диск, Облік робочого часу, Телефонія й бізнес-процеси - вони як і раніше безкоштовні на 12 користувачів для компаній будь-якого масштабу. 
price.jpg

«Бітрікс24»: розпочато введення штучного інтелекту 

Новий інструмент «Бітрікс24» віртуальний помічник Марта. Розумний інтернет-робот допомагатиме вам працювати з «Бітрікс24», добавлятиме завдання, плануватиме зустрічі, вноситиме дані в CRM. Віртуальний помічник розроблений з використанням технологій машинного навчання компанії «Наносемантика». Він буде активно розвиватися, отримуючи нові питання від користувачів. 
Marta.png

 «Бітрікс24»: оновленні завдання і проекти 

Для завдань з'явився новий простий і розширений інтерфейс. Є можливість налаштування індивідуального вигляду завдання, а інтерфейс наступних завданнь автоматично адаптуватиметься до потреб постановника. Все, що не використовується, можна приховати в налаштуваннях, і залилити тільки те, що важливо для роботи. Витрити часу на створення задачі скорочуються. Зміни формату завдань доступні й для мобільної версії сервісу. 

tasks.png

Інтеграція з Office 365.

Тепер також можна підключити до "Бітрікс24" корпоративний обліковий запис в Office 365 і працювати з документами в ньому.


← Назад до списку новин