Витратні матеріали

Новини

Новий "Бітрікс24" став безкоштовним та необмеженим
16.03.2016

Новий "Бітрікс24" став безкоштовним та необмеженим

Раніше безкоштовно можна було використовувати сервіс «Бітрікс24» тільки до 12 користувачів в рамках тарифу "Проект". Відтепер співробітники компаній будь-якого масштабу зможуть безкоштовно спілкуватися в «Бітрікс24» в робочій соціальної мережі, листуватися в месенджері, дзвонити колегам по відеозв'язку, проводити відеоконференції.

 
«Бітрікс24» став безкоштовним і необмеженим для користувачів 

Завдяки введеним ціновим змінам сервісу «Бітрікс24» швидко та легко може замінити звичні месенджери, соцмережі, які ваші працівники використовують для спілкування. Тепер усі робочі обговорення з колегами, партнерами та зовнішніми користувачами, в необмеженій кількості учасників з Вконтакте, Facebook, Skype і What's App можна перенести в «Бітрікс24». 

«Бітрікс24» став відкритим для спільнот, університетів та інших некомерційних організацій. Запрошувати учасників стало ще простіше. Швидка реєстрація та швидкий старт спілкування в сервісі. 

Що ж до таких бізнес-інструментів «Бітрікс24», як CRM, Задачі та проекти, Календарі, Бітрікс24.Диск, Облік робочого часу, Телефонія й бізнес-процеси - вони як і раніше безкоштовні на 12 користувачів для компаній будь-якого масштабу. 
price.jpg

«Бітрікс24»: розпочато введення штучного інтелекту 

Новий інструмент «Бітрікс24» віртуальний помічник Марта. Розумний інтернет-робот допомагатиме вам працювати з «Бітрікс24», добавлятиме завдання, плануватиме зустрічі, вноситиме дані в CRM. Віртуальний помічник розроблений з використанням технологій машинного навчання компанії «Наносемантика». Він буде активно розвиватися, отримуючи нові питання від користувачів. 
Marta.png

 «Бітрікс24»: оновленні завдання і проекти 

Для завдань з'явився новий простий і розширений інтерфейс. Є можливість налаштування індивідуального вигляду завдання, а інтерфейс наступних завданнь автоматично адаптуватиметься до потреб постановника. Все, що не використовується, можна приховати в налаштуваннях, і залилити тільки те, що важливо для роботи. Витрити часу на створення задачі скорочуються. Зміни формату завдань доступні й для мобільної версії сервісу. 

tasks.png

Інтеграція з Office 365.

Тепер також можна підключити до "Бітрікс24" корпоративний обліковий запис в Office 365 і працювати з документами в ньому.


← Назад до списку новин