Витратні матеріали

Новини

Компанії "ТЕАМ Лтд", м. Вінниця присвоєно статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С"
23.12.2016

Компанії "ТЕАМ Лтд", м. Вінниця присвоєно статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С"

Компанія «ТЕАМ Лтд», м. Вінниця успішно пройшла сертифікацію та отримала статус «Сертифікований Сервісний партнер 1С»*.

Ми стали першим у Вінниці та третім в Україні «Сертифікованим Сервісним партнером 1С».

Успішно підтвердивши виконання вимог і стандартів в області інформаційно-технологічного супроводу програмних продуктів лінійки «1С:Підприємство», а також інформаційної та консультаційної підтримки користувачів.

Для отримання якісного супроводу в м. Вінниця та Вінницькій області фірма «1С» рекомендує звертатися до компанії «ТЕАМ Лтд».

  «ТЕАМ» дякує усім за довіру та співпрацю!


* Сертифіковані Сервісні партнери 1С
Компанії, які мають статус «Сертифікований Сервісний партнер 1С», є провідними партнерами в області інформаційно-технологічного супроводу і рекомендуються, поряд з «Центрами супроводу 1С» (ЦС), при виборі надійного партнера в регіоні.
Актуальний список «Сертифікованих Сервісних партнерів 1С» опубліковано на сайті: http://1c.ua/ua/firm1c/partner/service/.
Користувачі програм лінійки «1С:Підприємство» можуть звернутися для укладання договір регулярного супроводу до Центрів супроводу 1С або до Сертифікованих Сервісних партнерів 1С, які працюють в їхньому регіоні. Вибрати партнера можна на сайті: http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:22:hdoc.← Назад до списку новин