Аудит та легалізація програмного забезпечення
Витратні матеріали

Хостинг

«Right here & right now» (Прямо тут і просто зараз) – вислів, який можна назвати основним правилом взаємодії теперішнього інтернет користувача з веб-сайтом. Відвідувач любить сайти, які доступні цілодобово, працюють 24 години 7 днів на тиждень і без збоїв. Важливу роль також відіграє те, на скільки швидко клієнт отримає потрібну інформацію. Дуже важливою є швидкість завантаження сторінок сайту.

Доступність та стабільність роботи сайту також важливі при пошуковій оптимізації. Якщо є наявні проблеми в роботі сайту, пошуковий робот не зможе коректно проіндексувати його сторінки. Це сильно впливає на рейтинг веб-сайту.

І звичайно, зацікавленим в гарній роботі сайту є його власник.

Тому важливим аспектом в створенні сайтів є вибір хостингу, на якому він буде розміщений.

Ми цілеспрямовано шукали хостинг-партнера: надійного, стабільного, з гарною службою підтримки, - компанію, якій можна довірити хостинг сайтів бізнес напрямку. І нашим клієнтам ми рекомендуємо компанію HostPro


  • 1С-Bitrix Хостинг
  • VPS
  • Хмара

1С-Bitrix Хостинг

Представляємо Вашій увазі тарифи віртуального хостингу (shared hosting)  від компанії HostPro, розроблену спеціально під веб-сайти на платформі 1C-Bitrix.Вигідний-Bitrix
Смачний-Bitrix
Великий-Bitrix
  1 сайт
  2GB на RAID-масиві
  cPanel
  5 днів тестового періоду
    Безкоштовний домен
  3 сайти
  10GB на RAID-масиві
  Multiadmin+cPanel
  5 днів тестового періоду
    Безкоштовний домен
  10 сайтів
  15GB на RAID-масиві
  Multiadmin+cPanel
  5 днів тестового періоду
    Безкоштовний домен

Для замовлення 1С-Bitrix Хостингу перейдіть на сайт HostPro 

!.png Акція! Клієнти компанії ТЕАМ отримують ексклюзивні бонуси від HostPro:

  • введіть купон P211360-22772 та отримайте 10% знижку (тільки при замовленні shared hosting)
  • отримайте додатковий домен .co.ua безкоштовно при кожному замовленні

Детальніше про умови акції:

Знижка в 10%
Купон на знижку не має обмежень по терміну та кількості використань.

Домен .co.ua надаєтся додатково до стандартного безкоштовного домену, який включений в хостинг тариф. Тобто замовляючи хостинг через нас, як партнера, Ви отримуєте як знижку в 10%, так і два домена безкоштовно, один з яких .co.ua.

Домен .co.ua співзвучний домену .com.ua. Пропозиція унікальна, тому що замовник отримує як хостинг з доменом зі знижкою, так і безкоштовну можливість захистити себе від появи клона або конкурентів в домені .co.ua.

Після замовлення послуги на сайті HosrPro та його оплати, замовнику надсилається ще один купон, по якому він зможе зареєструвати домен .co.ua безкоштовно.


Віртуальний виділений сервер (VPS)

Якщо Вам потрібно збільшити швидкість обробки запитів до бази даних, веб-сервера, пошти та інших додатків, які використовує Ваш сайт, радимо Вам замовити віртуальний виділений сервер (Virtual Private Server, VPS) від HostPro.

Жвавий
Швидкий
Спритний
  1 Gb RAM 
  1 Ядро Intel Xeon E5-2630 
  15 GB SSD-диск
  1 IP
  100Mbit порт
7 днів тестового періоду
  2 Gb RAM 
  2 Ядра Intel Xeon E5-2630 
  30 GB SSD-диск
  1 IP
  100Mbit порт
7 днів тестового періоду
  3 Gb RAM 
  4 Ядро Intel Xeon E5-2630 
  45 GB SSD-диск
  1 IP
  100Mbit порт
7 днів тестового періоду

Панель управління


Для замовлення VPS перейдіть на сайт HostPro 

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг (Cloud Hosting) - це веб-хостинг, який надається мережею об'єднаних між собою серверів. Принцип роботи базується на сервісі хмарних обчислень, які розраховують в який час і при яких навантаженнях на сайт потрібні додаткові ресурси.

Вибравши Cloud хостинг від HostPro Ви маєте можливість самостійно керувати ресурсами Вашого хмарного сервера. Змінювати ресурси сервера Ви можете навіть декілька разів на добу, більш того, Ви завжди будете сплачувати тільки за ті ресурси, які використовуєте.

Cloud хостинг добре підходить для веб-проектів, які тільки запускаються, але для яких вже заплановано взаємодію з великою аудиторією. На початку життя сайту при невеликій кількості відвідувачів, власник сайту не буде платити більше. При збільшені навантажень відповідно збільшуватиметься оплата хостингу. При використанні будь-якого іншого хостингу, від початку потрібно було б платити фіксовану суму.
Також для прикладу, хмарний хостинг підійде для сайтів, в яких в різний період доби різне число відвідувачів.
 
Для замовлення Cloud перейдіть на сайт HostPro