Рішення для учбових закладів

Маркетинг у соціальних мережах (SMM)

smmУ соціальних мережах Вконтакте, Одноклассники, Facebook, Twitter, Livejournal зареєстровані сотні мільйонів користувачів, кожен із яких є Вашим потенційним клієнтом. Третина тих, хто має акаунти у соцмережах відвідує сайти соцмереж 2-4 рази на добу, кожен 5-й користувач робить це 10 разів на день. Просування бренду в соціальних медіа забезпечує прямий контакт компаннії із цільовою аудиторією у "природному середовищі". Споживачам, потенційним чи реальним партнерам необхідно бачити "людське обличчя" компанії. Маркетинг, заснований на довірі, приречений на успіх.

SMM підвищує лояльність цільової аудиторії до бренду, покращує його впізнаваність, дозволяє отримати зворотній зв’язок, притягає цільовий трафік на сайт, збільшує об’єми продажу, дає можливість керувати репутацією компанії.

Представництво компанії у соціальній мережі – це не лише показник сучасності та прогресивності компанії, її орієнтації на клієнта, але й потужний рекламний інструмент, створити який ми Вам допоможемо.

Комплексне просування бренду у соцмережах включає:

  • Створення групи/акаунту у найбільш популярних соціальних мережах (група/публічна сторінка Вконтакті, сторінка або група на Facebook, блог на Twitter, блог на Livejournal, т.д.) – дизайн, верстка, наповнення;
  • Побудова комунікаціі із користувачами: залучення максимально можливої кількості користувачів, мінімізація репутаційних ризиків завдяки ефективній роботі із негативом;
  • Розробка та проведення стимулюючих заходів, конкурсів, промо-акцій в рамках соціальних мереж;
  • Здійснення моніторингу присутності та згадувань в соціальних мережах, підготовка звітів та аналітики.
Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісно підібрану цільову аудиторію та ретельно розроблені тактику і стратегію просування у соціальних медіа, що дозволять досягти мети, поставленої замовником.

Зверніть увагу, що маркетинг у соціальних медіа може бути ефективно доповнений пошуковою оптимізацію сайту (SEO) та контекстною рекламою.