dorabotki.com

Дизайн

Дизайн

Веб-дизайн - це широкий термін, що охоплює багато різних навичок і дисциплін, які використовуються у виробництві та обслуговуванні веб-сайтів, різні області веб-дизайну включають в себе дизайн інтерфейсу (UI-design), графічний дизайн,  розробку і тестування.

Ви хочете створити сайт? Ми з радістю Вам допоможемо. Наші дизайнери підходять до роботи творчо і натхненно. Старанно виконують усі графічні елементи, гарно компонують їх на сторінці. Розуміють, яким потрібно створити сайт, щоб відвідувачі на нього поверталися знову і знову. Приділяють увагу деталям. Мають гарний смак і створюють унікальні роботи, що виділять Ваш інтернет сайт серед конкурентів.

 

Перегляньте, будь ласка, декілька основних моментів, які потрібно враховувати, коли йдеться про дизайн сайту. Це у певній мірі допоможе нам з Вами спілкуватися однією мовою.

Візуальний дизайн

Гарний візуальний дизайн сайту орієнтований і працює на його цільову аудиторію. Це можуть бути представники певної соціальної чи вікової групи, культури. Таким чином, дизайнер повинен зрозуміти тенденції його аудиторії. Також, проектувальники повинні розуміти, який тип веб-сайту вони розробляють. Наприклад, бізнес-сайт не повинен бути таким же, як сайт знайомств. Естетика і загальний дизайн сайту не повинні конфліктувати із вмістом, що полегшує для користувача навігацію і допоможе знайти потрібну інформацію або продукцію. 

Типографіка

Зазвичай успішний веб-сайт має лише кілька шрифтів одного стилю. Переважно використовуються шрифти з зарубками або без зарубок, а не поєднання обох. Не потрібно використовувати велику кількість шрифтів. Більшість браузерів розпізнає певну кількість безпечних шрифтів, які дизайнери використовують в основному для того, щоб уникнути ускладнень з відображенням.

Розмітка сторінок  

Веб-сторінки повинні бути добре продумані для поліпшення навігації для користувачів. Крім того, для цілей навігації, макет сторінки сайтів повинен також залишаютися незмінними на різних сторінках.  При створенні сайтів, важливо враховувати ширину сторінки, так як це є життєво важливим для вирівнювання об'єктів. Найпопулярніші сайти, як правило, близькі до ширини 1024 пікселів, а більшість сторінок вирівнюються по центру. 

User Experience, UX

Потрібно дати можливість відвідувачам легко зрозуміти, як працює Ваш сайт. Це впливає на їхню лояльність. Користувачі мають розуміти, як вони можуть взаємодіяти із сайтом. Щодо подальшого використання, користувач повинен сприймати корисність сайту, тоді він буде повертатися на сайт і продовжувати його використовувати.