dorabotki.com

Сайт конференції

sait_conferencii_150x150.gif«1С-Бітрікс: Сайт конференції» - готове рішення для створення професійного веб-сайту підтримки заходу (конференції, семінару, виставки) для компаній, ВНЗ і некомерційних організацій, розроблене на основі продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом».
Придбавши продукт ви отримуєте зручний інструмент для створення власними силами сайту конференції та простого управління ним. Рішення особливо актуально для організацій, які постійно проводять конференції і хочуть не тільки накопичити, а й зберегти інформацію по проведеним заходам. При цьому, як організатори, так і учасники конференції можуть оперативно взаємодіяти і обмінюватися даними.

Проекти

TEDxVinnytsia-screenshot1s.jpgСайт конференції TEDxVinnytsia - розробленний на платформі «1С-Бітрікс: Сайт конференції»

URL: tedxvinnytsia.com
Тематика сайту: Некомерційна, нерелігійна організація, подія.
Тип проекту: Корпоративний сайт
Редакція продукту: Сайт конференцій
Розробка: ТЕАМ

В дусі ідей, вартих поширення, TEDx - це програма місцевих, самостійно організованих подій, яка об'єднує людей разом для того, щоб ділитися досвідом в дусі TED. На TEDx подію TEDTalks відео та живі спікери об'єднуються, щоб розпалити глибокі дискусії і зміцнити зв'язок в малих групах. Дані локальні, самостійно організовані події відбуваються під брендом TEDx, де х - незалежно організоване подія TED. Конференція відбудеться TEDxVinnytsia 7 квітня 2012 в м.Вінниця.

TEDxVinnytsia-screenshot1.jpgTEDxVinnytsia-screenshot2.jpgTEDxVinnytsia-screenshot3.jpg