Аудит та легалізація програмного забезпечення
Витратні матеріали

Святкові ???


Святкові ???

акция.jpg

Акційнє обладнання та витратні матеріали:

сканер1.jpeg

Сканер штрих-кодів DataLogic Heron D130 - одночасно ручний і настільний сканер розроблений з метою зменшення втоми оператора та спрощення його щоденних дій за прилавком при скануванні лінійних і RSS штрих-кодів. Сконструйований так, що ідеально підходить для застосування в невеликих точках продажів, а також для операцій збору даних в офісах. - Швидкість сканування: 256 скан / с; - Можливість роботи з підставки.


1290 грн.

1225 грн.

 

принтер этикеток.jpg

 

Принтер етикеток TSC TTP-244 Plus - НАДІЙНІСТЬ перевірена часом. Принтер початкового рівня з прекрасною комбінацією акційної ціни і відмінних характеристик: - термотрансферний або прямий термодрук; - дозвіл друку - 203 dpi; - ширина друку до 104 мм; - ширина матеріалу від 25 до 114 мм; - швидкість друку до 101 мм / с; - довжина друку від 10 до 2286 мм.


3000 грн.

2850 грн.

 

принтер чеков.jpg

Новий принтер чеків ZONERICH AB-58C. Відмінною особливістю даного пристрою для друку чеків є максимальна надійність, функціональність і що важливо бюджетна вартість. Відмінні особливості Zonerich-AB58C: - використання касової стрічки шириною 57мм; - наявність інтерфейсів-RS-232, USB; - можливість підключення грошового ящика; - автоматична обрізка чека.

1450 грн.

1377 грн.


весы торговые.jpg

Торгові електронні ваги Jadever JPL-N. Торговельні ваги серії JPL-N якісні і мають хорошу ціну, що виділяє їх серед вагового обладнання України. JPL мають середній клас точності і автоматичну установку нуля. Зручність в експлуатації забезпечує мембранна клавіатура і два рідкокристалічних дисплея. Крім цього, є функції накопичення, розрахунку здачі. Клас точності ваг - середній.

750 грн.

645 грн.

весы товарные.jpg

Товарні ваги Jadever JBS-700М. Серія ваг JBS-700М має відмінне співвідношення ціна-якість і виділяється серед торгового вагового обладнання України. Широкі функціональні можливості роблять ваги більш доступними в експлуатації. Є можливість автоматичної установки нуля. Функції накопичення, рахунку, розрахунку здачі полегшують роботу з пристроєм.

1380 грн.

1310 грн.

денежный ящик.jpg

Грошова скриня HPC-16S виготовлений зі сталі, має пластикову обробку. Монетниця виконана з пластика ABS, має 9 відділень для монет, 5 - для купюр, відділення для документів формату А5 (чеків, кредитних карт і т.д.). Конструкція відділень для монет і купюр дозволяє міняти їх ширину. Скриня має замок на три положення ключа - скриня закрита, скриня відкривається по команді інтерфейсу, скриня відкривається ключем.

575 грн.

545 грн.

этикет-пистолет.jpg

Етикет-пістолет Blitz S10 - призначений для нанесення цифробуквеної інформації на самоклеючі етикетки в один рядок. Однорядкові етикет-пістолети Blitz призначені для нанесення цифробуквеної інформації на самоклеючі етикетки в один рядок. Пістолети дозволяють кодувати товар, вагу, дату, термін придатності та ціну. Використовуються у виробництві, оптово-роздрібній торгівлі, на складських комплексах і т.і.

370 грн.

350 грн.

кассовая лента.jpg

Касова (чекова) стрічка - витратний матеріал, який застосовується для друку чеків касовим апаратом, фіскальним реєстратором та POS-принтером. Термострічка складається з одного шару паперу з термоактивним покриттям. Застосовується в обладнанні, де замість картриджа використовується термоголовка. Папір використовується той самий, що і для виробництва роликів для факсів.

- 5%

этикетки.jpg

Етикетки для термо і термотрансферного друку - білі або кольорові етикетки з паперу або плівки, призначені для термо-, термотрансферних принтерів. Самоклеючі етикетки в рулонах, які застосовуються для нанесення інформації на товари в супер-і гіпермаркетах, на підприємствах з виробництва упаковки, на транспортних і логістичних підприємствах, в компаніях з надання поштових послуг.

- 5%

этикет-лента.jpg

Етикет-стрічка - це витратний матеріал для етикет-пістолетів і нумераторів, на які наносять інформацію за допомогою фарбувального ролика. Етикет-стрічка буває фігурної (хвиля) і прямокутної форми. Залежно від розміру, етикет-стрічка може вміщувати одну, два або три рядки символів. Різний колір стрічки (білий, жовтий, помаранчевий, салатовий) дозволяє маркувати товар за видами, розмірами та іншими характеристиками.

- 5%


← Назад до списку новин