Рішення для учбових закладів

Економте на автоматизації


Економте на автоматизації
23.05.2012

Економте на автоматизації

Лише до кінця червня 2012 року, при покупці 1С: Бухгалтерії 8 *, ви отримуєте:

1) Знижку на навчання на курс "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України" в центрі сертифікованого навчання компанії ТЕАМ. Це курс-практикум для початківців та досвідчених користувачів «1С: Бухгалтерія 8». В результаті проходження навчання, слухачі опанують навики ведення бухгалтерського та податкового обліку в конфігурації, зможуть застосовувати на практиці методики відображення в програмі стандартних господарських операцій. Курс розрахований на 40 академічних годин.

2) Обмін даними між 1С і системами Клієнт-Банк - продукт, який дозволяє усунути подвійне введення гривневих платіжних доручень і банківських виписок. У комплект поставки входять два формати обміну з системами Клієнт-Банк.

3) 6 місяців Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) - це комплексна підтримка від фірми «1С», яка включає сервісні, консультаційні послуги, оновлення програми через Інтернет, інше.

4) Сервіс здачі електронної звітності «1С-Звіт» дозволяє відправляти звітність підприємства в контролюючі органи, при цьому користувач отримує квитанцію про доставку звіту, і результати обробки документа. Принципи роботи з програмою «1С» забезпечує автоматичне створення звітів шляхом перенесення даних з «1С». Передача Звітів відбувається за допомогою електронної пошти, з обов'язковим застосуванням електронного цифрового підпису.

5) До 10:00 ** на установку і настройку "1С: Бухгалтерія 8" * - наш сервіс-інженер встановить у Вашому офісі програмне забезпечення і покаже Вам, як правильно почати працювати з ним.
** - Кількість безкоштовних годин залежить від вибору програмного продукту та кількості робочих місць «1С: Бухгалтерії 8».

← Назад до списку новин