Курси 1С:Бухгалтерія 8 для України

Мігруй


Мігруй

Мігруй

Для того, шоб прийняти участь в акції вам необхідно надіслати підтвердження ліцензійного використання* продукту іншого виробника. Підтвердженням ліцензійного використання іншого продукту може служити електронна копія ліцензії іншого виробника.

Дія акції поширюється як на продукти для домашніх користувачів, так і на продукти для офісу.

* Зверніть, будь ласка, увагу:
1. Підтвердженням ліцензійного використання іншого продукту є, наприклад, електронна копія ліцензії іншого виробника.
2. Ліцензійна угода іншого виробника має бути діюча, або з моменту закінчення її терміну дії повинно пройти не більше 1 місяця.
3. Якщо в ліцензійному сертифікаті не вказана дата покупки і кількість придбаних ліцензій (виняток становить 1 ліцензія на антивірус іншого виробника), то необхідно надіслати копію документів на придбання даного ліцензійного продукту.
4. В акції можуть брати участь користувачі, які купували антивіруси через інтернет-магазин. Для цього необхідно надіслати вкладенння з листа з ліцензією іншого вендора, купленої у легального продавця.
5. Скріншоти програми, ключові файли, керівництва користувача, витяги з електронних листів, відскановані коробки або диски з кодом активації не є підставою для участі в акції.
6. Антивірус, з якого ви бажаєте мігрувати, повинен бути чинним на момент покупки продуктів «Лабораторії Касперського» зі знижкою 50%.
7. При міграції з ліцензії обсягом понад 5 робочих станцій (ПК), що пред'являється, ліцензія повинна містити назву або ім'я покупця, який бере участь в акції "Мігруй". У разі відсутності іменної ліцензії даного обсягу, учасник акції "Мігруй" може підтвердити легальне володіння ліцензією за допомогою додаткових документів, які показують зв'язок безіменної ліцензії з учасником акції "Мігруй".


← Назад до списку новин