Аудит та легалізація програмного забезпечення

Корисна інформація

Правила експлуатації акумуляторної батареї ноутбуку.

Заміна акумуляторної батареї. Перш ніж встановлювати новий акумулятор в ноутбук - візуально порівняйте новий акумулятор зі старим, для того що б переконатися, що новий акумулятор саме тієї моделі, яка підходить для вашого ноутбуку - співпадають габарити (можуть відрізнятися у випадку, якщо новий акумулятор більшої ємності, ніж старий), елементи  кріплення, форма  роз'єму  і розташування контактної групи. Така процедура дозволить вам уникнути пошкоджень вашого ноутбука при спробі підключення  нової, не придатної батареї, несправності кріплень і контактної групи самого акумулятора або зламу пластикової ніші, в якій розташовується акумулятор.

Зарядка. Заряджати акумулятор для ноутбука необхідно на 100%. В іншому ж випадку іонообмінні процеси будуть проходити неповноцінно, що в свою чергу призведе до втрати ємності акумулятора.

Розрядка. Не приводити акумулятор для ноутбука в стан повної розрядки. А тим більше не доводити до стану, коли ваш ноутбук сам вимикається, якщо вже таке відбувається, то необхідно якомога швидше зарядити акумулятор. Зниження показників нижнього рівня  напруги може призвести до виходу його з ладу і подальшої несприйнятливісті батареї до заряду.

Експлуатація. Не слід  розбирати, кидати, використовувати батареї з ушкодженнями або зі слідами протікання. При експлуатації акумулятор ні в якому разі не можна піддавати механічним пошкодженням. Це може призвести до порушення внутрішнього змісту «банок» і іонообмінних процесів, розгерметизації елементів живлення.

Зберігання. Акумулятор для ноутбука необхідно зберігати в стані часткового заряду (оптимально близько 40%, але не менше 20% і не більше 70%). Також слід враховувати температуру, яка не повинна бути вищою  +35 ° С.  При зберіганні акумулятора окремо від ноутбуку всі роз'єми не повинні контактувати з будь-якими металевими предметами, здатними викликати коротке замикання.

Саморозряд. Швидкість саморозряду акумулятора в середньому становить близько 5% на місяць, і 10-20% у перший рік, при середній температурі навколишнього середовища +20 ° С. Швидкість саморозряду залежить від температури зберігання. Чим вище температура, тим швидше буде розряджатися акумулятор.

Калібрування. Для збільшення терміну служби необхідно з періодичністю раз на 1-2 місяці проводити повний цикл "заряду-розряду» акумулятора. Це необхідно для того, щоб знати більш точну інформацію про акумулятор для ноутбука і часу його експлуатації в автономному режимі.

Температура. Акумулятори для ноутбуку чутливі до температурного режиму. Оптимальна температура для повноцінної роботи акумулятора складає від 15 °С до 35 °С при оптимальної вологості повітря. Зберігання акумулятора для ноутбука при низькій температурі також може негативно позначитися на його працездатності. При температурі нижче -20 °С може відбутись втрата герметичності елементів,  а при дуже низькій температурі їх може навіть розірвати.

Втрата ємності. Середньостатистичний акумулятор для ноутбука розрахований приблизно на 500 циклів «заряд-розряд», за перший рік своєї роботи він втрачає 25-30%, а після 500 циклів «заряду-розряду» - більше 20%.

Термін служби. Середньостатистичний термін служби акумулятора для ноутбука при ідеальних умовах становить близько 2-х років, після яких він відчутно починає втрачати в ємності.

               

Пропонуємо для перегляду нове відео, яке аргументує використання оригінальних витратних матеріалів Xerox: