Аудит та легалізація програмного забезпечення
Курси 1С:Бухгалтерія 8 для України

DreamSpark

Що таке DreamSpark?

Концепція DreamSpark проста: вона полягає в безкоштовному наданні учням та викладачам професійних засобів Майкрософт для розробки і проектування, необхідних для реалізації свого потенціалу, звершення технологічних відкриттів або просто в якості підмоги на початку кар'єри. DreamSpark дає можливість розробляти програмне забезпечення світового рівня, веб-додатки, цікаві дизайнерські рішення, а також захоплюючі ігри. У розумінні Майкрософт, при наявності потрібних програмних засобів учні можуть розробляти чудові продукти. І щоб допомогти молодим талантам, ми співпрацюємо з вузами, асоціаціями та спільнотами по всьому світу, щоб зробити ресурси DreamSpark доступними для всіх, кому це потрібно, і якомога швидше.
Отже, почніть будувати кар'єру, блисніть розумом серед однокурсників або здивуйте світ своїми новими технологічними розробками - з DreamSpark можливо все. 

Відповіді на питання, що часто задаються:

Які цілі переслідує Програма DreamSpark ?

Програма DreamSpark пропонує викладачам і навчальним закладам щорічну участь.
Програма має дві основні цілі:
1. Надання доступу до продуктів і платформ Майкрософт: підписки DreamSpark забезпечують викладачам і учням доступ практично до всіх продуктів і технологій Майкрософт, необхідних для успішного навчання зараз і в майбутньому.
2. Надання максимальних можливостей за мінімальну ціну: Ці підписки дають великі можливості при відносно невеликій вартості участі, а також зручне управління ліцензіями за схемою «на користувача», що особливо спрощує ліцензування при використанні декількох середовищ.
Ставши учасником DreamSpark і оформивши підписку, ваш навчальний заклад отримає доступ до програм Майкрософт для платформ, серверів і засобів розробки. Ці програми можуть бути встановлені на будь-яку кількість навчальних комп'ютерів на факультеті (в залежності від числа ліцензій і технічних можливостей установи). Програми повинні використовуватися для навчальних і дослідницьких цілей, їх не можна використовувати для підтримки інфраструктури факультету. Крім того, і викладачі, і студенти можуть ознайомитися з програмами та завантажити їх на свої персональні комп'ютери.

У чому переваги участі в програмі DreamSpark?

Ставши учасниками, викладачі та учні зможуть встановлювати програми на свої персональні комп'ютери. Однак DreamSpark - це набагато більше, ніж просто підписка на програми. Участь включає: Передплату на програми DreamSpark, включаючи програми Майкрософт для платформ, серверів і засобів розробки, а також бета-версії, нові випуски і технічну підтримку. Особливі права на ліцензії, що дозволяють факультетам встановлювати програми з DreamSpark на будь-яку кількість навчальних комп'ютерів для навчальних і дослідницьких цілей. Можливість для учнів, що проходять на факультеті-учасниці DreamSpark хоча б один обов'язковий предмет, встановлювати на свої персональні комп'ютери програми для виконання курсових робіт і власних проектів по розробці. Миттєвий доступ через Інтернет до всього вмісту DreamSpark. Безкоштовний доступ до системи управління ліцензіями (ELMS) на порталі e-academy для автоматичного розповсюдження програм та ключів продуктів через Інтернет серед користувачів, які мають необхідні права.

Хто може стати учасником DreamSpark?

Брати участь у програмі DreamSpark мають право вищі навчальні заклади, професійно-технічні навчальні заклади, технікуми та університети. Простіше кажучи, брати участь може будь-який акредитований навчальний заклад будь-якої країни.

Що сталося з Developer AA?

Developer AA як і раніше існує, але тепер під назвою DreamSpark Premium. Всі ресурси якими ви користувалися доступні і зараз. Якщо ваш навчальний заклад мав підписку Developer AA через MSDNAA, ви зможете отримувати доступ до програмних продуктів, як і раніше.

Що сталося з Designer AA?

Дуже важливо допомагати студентам-проектувальникам, але ми хотіли знайти можливість надавати їм сприяння на рівні вузів, тому ресурс зазнав змін. Замість участі в Designer AA, установи можуть набути статусу учасників DreamSpark, що дасть їм доступ до всіх засобів Майкрософт для розробки і проектування. Якщо зараз ви є учасником Designer AA, не турбуйтеся. Просто продовжуйте користуватися цими можливостями до закінчення терміну участі. Коли буде потрібно продовження, ми допоможемо вам оформити участь в новому ресурсі DreamSpark.

Як поширювати продукти серед учнів?

Ви можете використовувати Завантаження передплатника MSDN для доступу до будь-яких ключів продуктів, які можуть знадобитися учням для активації продуктів. В якості альтернативи можна направити учнів на сайт DreamSpark.com з його зручною системою управління ліцензіями e-Academy (ELMS). ELMS являє собою інтерактивну систему розподілу програм, яку адміністратори можуть налаштувати відповідно потребам факультету. ELMS надається в якості безкоштовної функції факультетам-учасникам DreamSpark по всьому світу, додаткова плата за її використання не стягується. По суті, ELMS дозволяє адміністраторам створювати власні інтерактивні програми і основний механізм розподілу для факультету, розгортати його для учнів, і вигравати від вбудованої в ELMS функції автоматичного обліку. Примітка. Буде потрібно провести невеличке розгортання, зате облік буде автоматичним, розподіл - широким, а обслуговування - легким, а все це набагато важливіше! Ми настійно рекомендуємо всім адміністраторам користуватися системою ELMS, розгорнути яку можна одним з двох способів: 1. Завантаження з розміщенням в межах вузу. Цей спосіб розгортання дозволяє адміністраторам створювати обліковий запис для факультету на сервері додатків системи ELMS, вивантажувати посвідчення учнів факультету і створювати локально розміщений (в межах вузу) сервер завантажень, через який учні з відповідними правами зможуть отримувати програми. 2. Завантаження безпосередньо для учнів. Цей спосіб розгортання дозволяє адміністраторам створювати обліковий запис для факультету на сервері додатків системи ELMS, вивантажувати посвідчення всіх учнів факультету, і надавати учням з відповідними правами доступ до налаштованому серверу завантажень.

Чи можуть професіонали зі служби підтримки, що обслуговують комп'ютери факультету, ознайомитися з вашими програмами?

Так. Будь-які професійні співробітники служби підтримки, які обслуговують комп'ютери факультету, мають право встановлювати програми DreamSpark на свої персональні комп'ютери для некомерційного використання. Відповідне уточнення в ліцензійній угоді визначає «Службу підтримки» як «будь-який персонал, в належному порядку залучений навчальним закладом для навчання або інструктажу учнів та / або для проведення некомерційних досліджень або для іншої діяльності в сфері розробок за дорученням навчального закладу».

Чи можуть викладачі, які вивчають предмети на факультеті, отримати програми?

Так. Якщо викладач факультету офіційно вивчає предмет, він / вона має право встановити програми DreamSpark на свій комп'ютер для некомерційного використання.

Чи є обмеження на застосування засобів Майкрософт, завантажених через DreamSpark?

Засоби і програми, завантажені з DreamSpark, можна використовувати тільки для навчання, відпрацювання нових навичок та науково-дослідної діяльності в сфері технологій, проектування і математики.

Що означає «учень з перевіреним статусом»?

Витіювато звучить, так? Зате так простіше, ніж сказати, що це користувач, чий статус учня був підтверджений достовірним джерелом (зазвичай це вуз, установа або комерційна організація з послугою ідентифікації учнів), який був вказаний користувачем на сторінці перевірки статусу учня в DreamSpark. Кожен користувач повинен мати перевірений статус учня, перш ніж можна буде почати завантажувати програмні засоби Майкрософт, доступні на сайті. Перший раз статус учня перевіряється при першому відвідуванні DreamSpark, а потім один раз на рік.

Що таке DreamSpark Premium?

Створення передових програм може потребувати роки розробок і безліч витрат, що в підсумку позначиться на ціні продукту. Майкрософт пропонує вашим учням і викладачам бажані передові програми за скромну суму в розмірі ціни річної передплати - це набагато дешевше роздрібної ціни будь-якої з програм в списку. Разом з підпискою ви отримуєте безкоштовний доступ до інтернет-порталу e-academy, що надає учням і викладачам миттєвий та простий доступ до всіх ресурсів DreamSpark, при цьому вашому навчальному закладу не знадобиться нарощувати свої програмні або апаратні ресурси, щоб керувати програмним забезпеченням DreamSpark.


Раніше даний продукт називався MSDN AA. Було два види підписок :
  1. MSDN Desinger AA 
  2. MSDN Developer AA 
Підписка укладається на 1 або 3 роки. Передбачені знижки на продовження. 
Поставляється у двох варіантах: лише в електронному вигляді або в електронному вигляді + фізична доставка носіїв.
Вартість та компоненти, які входять в підписку можна переглянут ось тут - https://www.dreamspark.com/Institution/CompareSubscription.aspx